Тут найчастіші питання які задаються та відповіді на них фахівця.

 

За скільки часу необхідно зробити замовлення на транспортування?
– Бажано замовлення зробити заздалегідь, це дозволить підібрати найбільш зручне для Вас час поїздки, або в крайньому випадку за годину – півтори.

В машинах тепло? – Автомобілі обладнані посиленим опаленням салону і кабіни, так само автономним обігрівачем на випадок тривалих зупинок.

Чи можна викликати транспорт для госпіталізації хворого до медичного стаціонару? – Транспортування хворого з дому в медичну установу можливе при наявності домовленості між родичами і завідувачем мед стаціонаром про проведення госпіталізації та при стабільному стані хворого.

Перевезення хворих з лікарні – до лікарні з лікарем.    Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом.

Можливе перевезення хворого з лікарні додому з підйомом на поверх? – Так.

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

Чи потрібен при перевезенні лежачого хворого супроводжуючий? – При транспортуванні хворого обов’язково, щоб разом з хворим їхав супроводжуючий родич. Для супроводжуючого в салонах автомобілів передбачені спеціальні місця.

Чи укомплектована транспортна бригада необхідним інвентарем у разі нестандартних умов транспортування? – З метою транспортування наші співробітники використовують як стандартні, для медичного спецтранспорту, жорсткі носилки з подушкою і ковдрою, так і носилки-човник, вакуумні носилки, при необхідності використовуються м’які носилки, каталка – трансформер, крісло для перенесення сидячих пацієнтів, крісло інвалідне, носилки – ківш і інший спеціалізований інвентар.

За скільки часу необхідно зробити замовлення на транспортування? – Замовлення послуги бажано зробити заздалегідь, це дозволить підібрати найбільш зручне для Вас час поїздки, або в крайньому випадку за годину.

Який час вважається початком транспортування? – Час початку транспортування обчислюється з моменту прибуття санітарного транспорту. Санітарний транспорт повинні зустріти.

Як підготувати хворого до перевезення? – Не нервуйте хворого, не з’ясовуйте відносин, не скандальте, не лайте хворого – ваші дурні дії можуть погіршити стан хворого і зірвати перевезення. Приділіть хворому більше часу, догляду, уваги, людинолюбства. Дуже важливо щоб хворий був згоден і хотів щоб його перевозили. Поясніть хворому, що перевезення необхідна для поліпшення лікування, догляду за ним і швидкого одужання. В день перевезення, бажано хворому не давати багато їжі і рідини, обробити пролежні і рани, змінити бинти.

Що необхідно зробити перед перевезенням? – Спорожнити сечовий міхур хворого. Помити хворого в області таза. Одягнути йому ЧИСТИЙ памперс !!! Памперси для дорослих продаються в будь-якій аптеці. Максимально стабілізувати стан хворого. Попросити поміряти хворому тиск і температуру.

Чи можлива перевезення лежачого хворого на дослідження? – Так. Наша машина відвезе пацієнта на діагностику, почекає закінчення дослідження і транспортує його додому.

Перевезення хворих на обстеження – МРТ, КТ, УЗД.

Чи можна замовити перевезення хворого в аеропорт або на вокзал? – Можна, можливо. Наша медична бригада може зняти лежачого хворого з поїзда або літака, перевезти і допомогти в госпіталізації або доставити за місцем проживання.

Перевезення пацієнтів в аэропорти “Бориспіль”, “Київ”.   Перевезення хворих в потяг чи з потягу

Чи може ваша бригада виїхати в Київську область і надати допомогу на дому? – Так. Ми можемо виїхати в область і надати необхідну медичну допомогу на місці і перевезти хворого в стаціонар для подальшого лікування.

Перевезення хворих по Київській області

Який звичайний склад медичної бригади? – Як правило, бригада складається з двох чоловік, в залежності від стану пацієнта виїжджає лікар, фельдшер, санітар, водій. Якщо хворий великої ваги бригада може складатися з 3 – 4 чоловік.

Чи може бригада накласти гіпс? – Ні, гіпс накладається тільки в умовах стаціонару або травмпункту лікарем травматологом після Рентгенівського дослідження. Ми можемо накласти тільки транспортні шини на час транспортування хворого.

Чи може бригада накласти шини на місце перелому і відвезти в лікарню? – Звичайно. Автомобілі оснащені імобілізаційними (транспортними) шинами і до складу бригад входять досвідчені медики.

Чи можна перевезти людини з переломом ноги в Київ на операцію. – Так.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Хочемо замовити перевезення хворого з Києва в Одесу. – Дзвоніть за телефонами вказаними на нашому сайті, у Вас приймуть замовлення і надішлють автомобіль з профільної бригадою.

Перевезення хворих по Україні.

Чи можливе використання шин при перевезенні зі стаціонару? – Рішення про застосування імобілізаційних (транспортних) шин приймається за медичними показаннями спільно лікарем стаціонару і медиком бригади.

Хворому наклали складний гіпс, як його підняти по сходах і занести в квартиру? – Такі завдання виконують наші спеціалізовані бригади можливо в бригаді буде фельдшер або лікар.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Чи потрібно родичам хворого одягати медичні маски?    – Так, зустрічати бригаду потрібно надівши маски всім родичам з якими контактує бригада в квартирі або лікарні. На хворого теж необхідно надіти медичну маску, зняти її можна тільки за розпорядженням лікаря в разі потреби. У медичному автомобілі все повинні постійно знаходиться в медичних масках винятком може стати тільки рішення лікаря зняти з хворого маску в зв’язку з необхідністю.

Чи можете ви перевезти хворого з після КОВІДною пневмонією? – Так, хворих які вже ПЕРЕХВОРІЛИ на КОВІД і мають письмові результати аналізів перевозять бригади які спеціалізуються ВИКЛЮЧНО на перевезенні таких пацієнтів, до складу бригад входить лікар або досвідчений фельдшер. Автомобілі укомплектовані киснем та медикаментами. Бригади мають захисний одяг, а автомобілі обробляються дезінфекційними розчинами згідно норм.

Перевезення хворих після КОВІД по Києву з області в Київ

Чи можете ви перевезти хворого на КОВІД?   – Хворих з інфекційними та вірусними захворюваннями не перевозимо але зв’яжемо вас з фірмами які спеціалізуються на таких перевезеннях і мають досвідчених лікарів та все необхідне для цього – кисень, штучна вентиляція легенів, … Бригади мають захисний одяг, автомобілі обробляються дезінфекційними розчинами згідно норм.

Перевезення хворих на COVID-19

Чому експрес-тест на КОВІД не є підтвердженням що у пацієнта немає КОВІДА? – Експрес тест (на COVID-19) “бачить” не вірус, а антитіла до нього, і вказує лиш на те що ви або вже перехворіли, або хвороба знаходиться в завершальній стадії. Імовірність правильного результату становить всього 70-80%. Тому для планової госпіталізації клініки вимагають ПЛР аналіз, який береться мазком з носа або горла.

Де вакцинуватися від COVID в Києві і області – адреси і телефони.

 

Прийом замовлень на транспортування щодня 

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-825-80-82

096-426-43-10 

 

066-581-07-92

066-968-64-94

 

063-658-16-26

093-058-82-88

 

Google аналитика