Питання та відповіді, найчастіші питання перед перевезенням лежачих хворих які задаються нам та відповіді на них фахівця.

Питання та відповіді

Питання та відповіді

 

За скільки часу необхідно зробити замовлення на транспортування?

– Бажано замовлення зробити заздалегідь, це дозволить підібрати найбільш зручне для Вас час поїздки, або в крайньому випадку за годину – півтори.

 

В машинах тепло?

  – Автомобілі обладнані посиленим опаленням салону і кабіни, так само автономним обігрівачем на випадок тривалих зупинок.

Чи можна викликати транспорт для госпіталізації хворого до медичного стаціонару?

  – Транспортування хворого з дому в медичну установу можливе при наявності домовленості між родичами і завідувачем мед стаціонаром про проведення госпіталізації та при стабільному стані хворого.

Перевезення хворих з лікарні – до лікарні з лікарем.    Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом.

Чи можливе перевезення хворого з лікарні додому з підйомом на поверх?

  – Так.       Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

Чи потрібен при перевезенні лежачого хворого супроводжуючий?

  – При транспортуванні хворого обов’язково, щоб разом з хворим їхав супроводжуючий родич. Для супроводжуючого в салонах автомобілів передбачені спеціальні місця.

Чи винна в запізненні бригада яка підіймається в ліфті який зупинився в разі вимкнення електроенергії?

– Ні, якщо бригаду не попередили родичі хворого що буде планове відключення  електроенергії не раніше як за тридцять хвилин після запланованого часу прибуття бригади. В цому разі навіть якщо перевезення не буде виконано цією бригадою родичі хворого повинні сплатити сумму за подачу автомобіля з бригадою.

Чи повинні родичі хворого оплатити вимушений простій бригади та автомобіля в разі якщо бригада з хворим застрягла в ліфті?

– Так, оплата за аренду здійснюється по тарифу. Тому краще спускати (підіймати) хворого краще по сходах.

Чи укомплектована транспортна бригада необхідним інвентарем у разі нестандартних умов транспортування?

  – З метою транспортування наші співробітники використовують як стандартні, для медичного спецтранспорту, жорсткі носилки з подушкою і ковдрою, так і носилки-човник, вакуумні носилки, при необхідності використовуються м’які носилки, каталка – трансформер, крісло для перенесення сидячих пацієнтів, крісло інвалідне, різні носилки і інший спеціалізований інвентар.

За скільки часу необхідно зробити замовлення на транспортування?

  – Замовлення послуги бажано зробити заздалегідь, це дозволить підібрати найбільш зручне для Вас час поїздки, або в крайньому випадку за годину.

Який час вважається початком транспортування?

  – Час початку транспортування обчислюється з моменту прибуття санітарного або медичного автомобіля до будівлі. Санітарний транспорт повинні зустріти.

Як підготувати хворого до перевезення?

  – Не нервуйте хворого, не з’ясовуйте відносин, не скандальте, не лайте хворого – ваші дурні дії можуть погіршити стан хворого і зірвати перевезення. Приділіть хворому більше часу, догляду, уваги, людинолюбства. Дуже важливо щоб хворий був згоден і хотів щоб його перевозили. Поясніть хворому, що перевезення необхідна для поліпшення лікування, догляду за ним і швидкого одужання. В день перевезення, бажано хворому не давати багато їжі і рідини, обробити пролежні і рани, змінити бинти.

Що необхідно зробити перед перевезенням?

  – Спорожнити сечовий міхур хворого. Помити хворого в області таза. Одягнути йому ЧИСТИЙ памперс !!! Памперси для дорослих продаються в будь-якій аптеці. Максимально стабілізувати стан хворого. Попросити поміряти хворому тиск і температуру.

Чи можлива перевезення лежачого хворого на дослідження?

  – Так. Наша машина відвезе пацієнта на діагностику, почекає закінчення дослідження і транспортує його додому. Перевезення хворих на обстеження – МРТ, КТ, УЗД.

Чи можна замовити перевезення хворого в аеропорт або на вокзал?

  – Можна, можливо. Наша медична бригада може зняти лежачого хворого з поїзда або літака, перевезти і допомогти в госпіталізації або доставити за місцем проживання.

Перевезення пацієнтів в аэропорти “Бориспіль”, “Київ”.   Перевезення хворих в потяг чи з потягу

Чи може ваша бригада виїхати в Київську область і надати допомогу на дому?

  – Так. Ми можемо виїхати в область і надати необхідну медичну допомогу на місці і перевезти хворого в стаціонар для подальшого лікування.  Перевезення хворих по Київській області

Який звичайний склад медичної бригади?

  – Як правило, бригада складається з двох чоловік, в залежності від стану пацієнта виїжджає лікар, фельдшер, санітар, водій. Якщо хворий великої ваги бригада може складатися з 3 – 4 чоловік.

Чи може бригада накласти гіпс?

  – Ні, гіпс накладається тільки в умовах стаціонару або травмпункту лікарем травматологом після Рентгенівського дослідження. Ми можемо накласти тільки транспортні шини на час транспортування хворого.

Чи може бригада накласти шини на місце перелому і відвезти в лікарню?

  – Звичайно. Автомобілі оснащені імобілізаційними (транспортними) шинами і до складу бригад входять досвідчені медики.

Чи можна перевезти людини з переломом ноги в Київ на операцію.

  – Так.      Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Хочемо замовити перевезення хворого з Києва в Одесу.

   – Дзвоніть за телефонами вказаними на нашому сайті, у Вас приймуть замовлення і надішлють автомобіль з профільної бригадою.    Перевезення хворих по Україні.

Чи можливе використання шин при перевезенні зі стаціонару?

  – Рішення про застосування імобілізаційних (транспортних) шин приймається за медичними показаннями спільно лікарем стаціонару і медиком бригади.

Питання Хворому наклали складний гіпс, як його підняти по сходах і занести в квартиру?

  – Такі завдання виконують наші спеціалізовані бригади можливо в бригаді буде фельдшер або лікар.    Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Чи потрібно родичам хворого одягати медичні маски?

    – Так, карантину зустрічати бригаду потрібно надівши маски всім родичам з якими контактує бригада в квартирі або лікарні. На хворого теж необхідно надіти медичну маску, зняти її можна тільки за розпорядженням лікаря в разі потреби. У медичному автомобілі все повинні постійно знаходиться в медичних масках винятком може стати тільки рішення лікаря зняти з хворого маску в зв’язку з необхідністю.

Питання Чи можете ви перевезти хворого з після КОВІДною пневмонією?

  – Так, хворих які вже ПЕРЕХВОРІЛИ на КОВІД і мають письмові результати аналізів перевозять бригади які спеціалізуються ВИКЛЮЧНО на перевезенні таких пацієнтів, до складу бригад входить лікар або досвідчений фельдшер. Автомобілі укомплектовані киснем та медикаментами. Бригади мають захисний одяг, а автомобілі обробляються дезінфекційними розчинами згідно норм.   Перевезення хворих після КОВІД по Києву з області в Київ

Чи можете ви перевезти хворого на КОВІД?

   – Хворих з інфекційними та вірусними захворюваннями не перевозимо але зв’яжемо вас з фірмами які спеціалізуються на таких перевезеннях і мають досвідчених лікарів та все необхідне для цього – кисень, штучна вентиляція легенів, … Бригади мають захисний одяг, автомобілі обробляються дезінфекційними розчинами згідно норм.    Перевезення хворих на COVID-19

Питання Чому експрес-тест на КОВІД не є підтвердженням що у пацієнта немає КОВІДА?

   – Експрес тест (на COVID-19) “бачить” не вірус, а антитіла до нього, і вказує лиш на те що ви або вже перехворіли, або хвороба знаходиться в завершальній стадії. Імовірність правильного результату становить всього 70-80%. Тому для планової госпіталізації клініки вимагають ПЛР аналіз, який береться мазком з носа або горла.

Де вакцинуватися від COVID в Києві і області – адреси і телефони.

 

 

Google аналитика Медперевезення.