Транспортування хворих на госпіталізацію по Києву, спуск з поверхів на носилках, можливо замовити будь-який транспорт – санітарний чи медичну допомогу, з відповідними кваліфікованими медичними бригадами, які мають багаторічний досвід роботи.

ПИТАННЯ ПРО ГОСПІТАЛІЗАЦІЮ ПОВИННО БУТИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПОГОДЖЕНО З КЛІНІКОЮ КУДИ НАПРАВЛЯЄТЬСЯ ХВОРИЙ!

Перед прибуттям бригади родичі зобов’язані надіти медичні маски на всіх хто буде знаходиться в одному приміщенні з бригадою.

Перед перевезенням на госпіталізацію бригада повинна провести огляд хворого, безкоштовно вимірювати артеріальний тиск і накласти медичні транспортні шини на місця переломів кісток і суглобів. Забезпечити постійний моніторинг життєво важливих функцій організму. Надати, при необхідності, медичну допомогу пацієнту.

Транспортування хворих здійснюється від ліжка до ліжка, в палату хворого привезуть наші співробітники.

До складу бригад можуть входити – лікар або фельдшер і досвідчені санітари. В дорозі лікарем проводиться моніторинг життєво важливих функцій, також, при необхідності, проводиться інтенсивна терапія в дорозі. 

Перевезення хворих проводиться від койки до койки. Хворого акуратно перекладуть на каталку, на цій каталці спустять з поверху в вантажному ліфті і закотять в медичний автомобіль де вона фіксується надійними стопорами. У разі відсутності вантажного ліфта бригада може спустити пацієнта на ношах або в інвалідному кріслі по сходах. У деяких випадках при травмі ноги спуск проводиться безкоштовно.

У лікарню хворий поступає через приймальне відділення, де його приймає лікар з яким ви домовилися про госпіталізацію. При впевненості в тому що хворого прийме лікарня і для економії грошей клієнта за погодженням хворого відразу перекладуть на лікарняне каталку в іншому випадку бригаду не відпускають і вона возить пацієнта на все діагностичні процедури (аналіз крові, ЕКГ, Рентген, УЗД, …). Після прийняття лікарем клініки рішення про госпіталізацію піднімає хворого в відділення і в палаті перекладає на ліжко..

 

Виникла необхідність в перевезення не ходячого хворого великої ваги? Ми допоможемо вам, тільки зателефонуйте заздалегідь (бажано за добу).

 

Прийом замовлень на транспортування щодня 

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-825-80-82

096-426-43-10 

 

066-581-07-92

066-968-64-94

 

063-658-16-26

093-058-82-88

Перевезення поранених учасників АТО та інвалідів АТО – БЕЗКОШТОВНО

Як підготувати хворого до перевезення.

Поради лікаря родичам, що необхідно зробити і чого робити не слід.

Ніяких особливих вимог, щодо того, як правильно підготувати хворого до перевезення, ми не висуваємо.

Хворий повинен лежати !!!

В день перевезення хворому не обмежте кількість їжі і рідини, щоб уникнути виникнення блювоти в дорозі.

До приїзду бригади помийте хворого в районі тазу і одягніть чистий памперс !!! Обробіть пролежні і рани, змініть бинти !!! Бригада має право відмовитися від перевезення недоглянутого хворого.)

Одягніть на хворого – чистий памперс, чисте і просторе нижню білизну, шкарпетки. При транспортуванні з використанням інвалідного крісла можна надіти спортивний костюм, приготувати тапочки, куртку, в’язану шапку.

Не слід одягати на хворого: Штани, джинси, піджак, жилет, галстук, спідницю, колготки, туфлі, чоботи, пальто, куртку, окуляри, шпильки, прикраси.

Хворий повинен бути згоден на перевезення. Поясніть, що це необхідно для поліпшення лікування, догляду за ним і швидкого одужання.

Не нервуйте хворого, не з’ясовуйте відносин, не скандальте, не лайте хворого – ваші дурні дії можуть погіршити стан хворого і зірвати перевезення.

Приділіть хворому більше часу догляду, уваги, людинолюбства…. 

Що необхідно зробити перед перевезенням на госпіталізацію?

 Приготуйте паспорт хворого, посвідчення, минулі виписки, знімки і їх опису, результати обстеження, медичну картку.

Зберіть речі в лікарню: Міцну простирадло, підодіяльник, наволочку, рушник, чашку, ложку, пластикову пляшку 0,33 – 0,5 літра з кип’яченою теплою водою, трубочку для пиття, туалетний папір, раннє призначені препарати.

Якщо Ви збираєтеся супроводжувати хворого під час перевезення, не забудьте перекрити газ, воду, вимкнути світло, закрити вікна і двері. 

 

СТРАШНА ПОМСТА ХВОРОГО     

Київ, років десять тому.      

Дуже інтелігентна сім’я ретельно підготувала хворого для перевезення на госпіталізацію в лікарню адже він їде перший раз в незнайоме місце і повинен виглядати відповідно до свого становища в суспільстві і високого статусу! Хворий був лежачий, з проблемою в грудному відділі хребта.      

Родичі, добре продумавши кожну дрібницю його зовнішнього вигляду, наділи на нього нові і якісно випрасувані білу сорочку і темний підібраний зі смаком краватка, чорні штани з ідеальною стрілочкою, чорну жилетку, чорний піджак і чорні лаковані туфлі. Загалом, це була ідеальна картинка. Приїхала бригада і згідно етикету пішли відкривати двері родичі з доглядальницею і прислугою. Поки в дверях відбувалась зустріч бригади, одягання її в бахіли і в халати хворий, перемагаючи біль, зумів дотягнутися до аркуша паперу, що лежав на журнальному столику поруч з диваном, згорнув його в трубочку і поставив вертикально як свічку в складених на грудях руках. Якщо врахувати що на столику біля ліжка стояла ваза з величезним букетом квітів то ілюзія була повною.        Першими на порозі кімнати з хворим, в замішанні, зупинилася служниця і бригада, а родичі намагалися між їх головами розглянути, що призвело їх у замішання. Коли ж все, нарешті, змогли увійти в кімнату, хворий перемагаючи біль почав сміятися від настільки вдалою свого жарту.          

Що було далі описати без сміху неможливо.           

Коли всі заспокоїлися, почалася стандартна процедура підготовки хворого до перевезення і доставка його до лікувального закладу в палату інтенсивної терапії, де його відразу роздягли догола і наділи стандартний памперс.       

Дуже просимо не мучити хворого перед перевезенням нікому не потрібним одяганням зайвого одягу.

 

Перевезення лежачих хворих Київ і підйом на поверхи.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Перевезення хворих по Київській області

Перевезення хворих в хоспіс по Києву з фельдшером

Google аналитика