Транспортування хворих на госпіталізацію по Києву, спуск з поверхів на носилках, можливо замовити будь-який транспорт – санітарний чи медичну допомогу, з відповідними кваліфікованими медичними бригадами, які мають багаторічний досвід роботи.

Транспортування хворих на госпіталізацію  

Транспортування хворих на госпіталізацію

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

ПИТАННЯ ПРО ГОСПІТАЛІЗАЦІЮ ПОВИННО БУТИ ПОГОДЖЕНО З КЛІНІКОЮ КУДИ НАПРАВЛЯЄТЬСЯ ХВОРИЙ!

Перед прибуттям бригади родичі зобов’язані надіти медичні маски на всіх хто буде знаходиться в одному приміщенні з бригадою.

Перед перевезенням на госпіталізацію бригада повинна провести огляд хворого, безкоштовно вимірювати артеріальний тиск і накласти медичні транспортні шини на місця переломів кісток і суглобів. Забезпечити постійний моніторинг життєво важливих функцій організму. Надати, при необхідності, медичну допомогу пацієнту.

Транспортування хворих на госпіталізацію здійснюється від ліжка до ліжка, в палату хворого привезуть наші співробітники.

До складу бригад можуть входити – лікар або фельдшер і досвідчені санітари. В дорозі лікарем проводиться моніторинг життєво важливих функцій, також, при необхідності, проводиться інтенсивна терапія в дорозі.

Перевезення хворих проводиться від койки до койки. Хворого акуратно перекладуть на каталку, на цій каталці спустять з поверху в вантажному ліфті і закотять в медичний автомобіль де вона фіксується надійними стопорами. У разі відсутності вантажного ліфта бригада може спустити пацієнта на ношах або в інвалідному кріслі по сходах. У деяких випадках при травмі ноги спуск проводиться безкоштовно.

У лікарню хворий поступає через приймальне відділення, де його приймає лікар з яким ви домовилися про госпіталізацію. При впевненості в тому що хворого прийме лікарня і для економії грошей клієнта за погодженням хворого відразу перекладуть на лікарняне каталку в іншому випадку бригаду не відпускають і вона возить пацієнта на все діагностичні процедури (аналіз крові, ЕКГ, Рентген, УЗД, …). Після прийняття лікарем клініки рішення про госпіталізацію піднімає хворого в відділення і в палаті перекладає на ліжко.

 

Виникла необхідність транспортування хворих на госпіталізацію не ходячого хворого великої ваги? Ми допоможемо вам, тільки зателефонуйте заздалегідь (бажано за добу).

Як підготувати хворого до перевезення.

Транспортування хворих на госпіталізацію. Поради лікаря родичам, що необхідно зробити і чого робити не слід.

Ніяких особливих вимог, щодо того, як правильно підготувати хворого до перевезення, ми не висуваємо.

Хворий повинен лежати !!!

В день перевезення хворому не обмежте кількість їжі і рідини, щоб уникнути виникнення блювоти в дорозі.

До приїзду бригади помийте хворого в районі тазу і одягніть чистий памперс !!! Обробіть пролежні і рани, змініть бинти !!! Бригада має право відмовитися від перевезення недоглянутого хворого.)

Одягніть на хворого – чистий памперс, чисте і просторе нижню білизну, шкарпетки. При транспортуванні з використанням інвалідного крісла можна надіти спортивний костюм, приготувати тапочки, куртку, в’язану шапку.

Не слід одягати на хворого: Штани, джинси, піджак, жилет, галстук, спідницю, колготки, туфлі, чоботи, пальто, куртку, окуляри, шпильки, прикраси.

Хворий повинен бути згоден на перевезення. Поясніть, що це необхідно для поліпшення лікування, догляду за ним і швидкого одужання.

Не нервуйте хворого, не з’ясовуйте відносин, не скандальте, не лайте хворого – ваші дурні дії можуть погіршити стан хворого і зірвати перевезення.

Приділіть хворому більше часу догляду, уваги, людинолюбства….

Що необхідно зробити перед перевезенням на госпіталізацію?

Приготуйте паспорт хворого, посвідчення, минулі виписки, знімки і їх опису, результати обстеження, медичну картку.

Зберіть речі в лікарню: Міцну простирадло, підодіяльник, наволочку, рушник, чашку, ложку, пластикову пляшку 0,33 – 0,5 літра з кип’яченою теплою водою, трубочку для пиття, туалетний папір, раннє призначені препарати.

Якщо Ви збираєтеся супроводжувати хворого під час перевезення, не забудьте перекрити газ, воду, вимкнути світло, закрити вікна і двері.

 

СТРАШНА ПОМСТА ХВОРОГО

Київ, років десять тому.

Дуже інтелігентна сім’я ретельно підготувала хворого для перевезення на госпіталізацію в лікарню адже він їде перший раз в незнайоме місце і повинен виглядати відповідно до свого становища в суспільстві і високого статусу! Хворий був лежачий, з проблемою в грудному відділі хребта.

Родичі, добре продумавши кожну дрібницю його зовнішнього вигляду, наділи на нього нові і якісно випрасувані білу сорочку і темний підібраний зі смаком краватка, чорні штани з ідеальною стрілочкою, чорну жилетку, чорний піджак і чорні лаковані туфлі. Загалом, це була ідеальна картинка. Приїхала бригада і згідно етикету пішли відкривати двері родичі з доглядальницею і прислугою. Поки в дверях відбувалась зустріч бригади, одягання її в бахіли і в халати хворий, перемагаючи біль, зумів дотягнутися до аркуша паперу, що лежав на журнальному столику поруч з диваном, згорнув його в трубочку і поставив вертикально як свічку в складених на грудях руках. Якщо врахувати що на столику біля ліжка стояла ваза з величезним букетом квітів то ілюзія була повною.

Першими на порозі кімнати з хворим, в замішанні, зупинилася служниця і бригада, а родичі намагалися між їх головами розглянути, що призвело їх у замішання. Коли ж все, нарешті, змогли увійти в кімнату, хворий перемагаючи біль почав сміятися від настільки вдалою свого жарту.

Що було далі описати без сміху неможливо.

Коли всі заспокоїлися, почалася стандартна процедура підготовки хворого до перевезення і доставка його до лікувального закладу в палату інтенсивної терапії, де його відразу роздягли догола і наділи стандартний памперс.

Дуже просимо не мучити хворого перед перевезенням нікому не потрібним одяганням зайвого одягу.

 

Перевезення лежачих хворих Київ і підйом на поверхи.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Перевезення хворих по Київській області

Перевезення хворих в хоспіс по Києву з фельдшером

 

103

Google аналитика Медперевезення.