Транспортування лежачих хворих або інваліда в кріслі з однієї квартири в іншу по Києву з підйомом на поверхи спеціальним медичним транспортом медтаксі з санітарною або фельдшерською бригадою. Швидко та якісно.

Транспортування лежачих хворих з квартири - в квартиру

Ви змінюєте житло або просто хочете перевезти хворого родича з однієї квартири на іншу – ми допоможемо вам! До нас звертаються за допомогою для перенесення і перевезення ослаблених людей в зв’язку з похилим віком і яких можна переносити по сходах на кріслі. Люди з переломами кісток ніг, що вимагають певної підготовки до перевезення – знеболення, накладення шин, і люди з важкими тривалими захворюваннями – онкологія , неврологія та іншими. Наше завдання забезпечити перенесення і перевезення максимально безпечно для хворого.

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Як виконується перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Санітарна або фельдшерська бригада виконає перевезення хворого або інваліда з однієї квартири в другу – від ліжка до ліжка. Спустить з поверху одного будинку і підніме в інший будинок на кріслі або на ношах. Завдяки багаторічному досвіду роботи бригад і великому досвіду в перенесенні і перевезенні хворих вони впораються з завданням акуратно і професійно.

Фельдшерська бригада грамотно і акуратно накладе транспортні шини на місце перелому кістки хворого, при необхідності знеболить і стабілізує стан хворого перед перевезенням. При важкому стані хворого можемо вислати бригаду з лікарем.

Автомобілі укомплектовані всім необхідним для перенесення хворого – різними носилками з фіксацією хворого, інвалідним кріслом і кріслом для перенесення хворого по коридорах і сходах. Всі крісла входять в пасажирські ліфти.

Транспортування лежачих хворих з квартири - в квартиру

З великою вагою з квартири в квартиру

У деяких випадках виникає необхідність перевести хворого з квартири в квартиру або просто ослабленої людини вагою 130 – 180 кілограм. Навіть таке завдання береться виконати спеціальна санітарна бригада має все необхідне для таких випадків.

Особисті речі хворого, інвалідне крісло, ходунки, або розібране ліжко можна перевезти в автомобілі медичне таксі разом з хворим. При необхідності бригада може допомогти спустити речі з поверхів по сходах і після перевезення підняти їх на поверх.

Взимку

Взимку в нашому транспорті тепло завдяки посиленому опаленню, а влітку можливе використання кондиціонерів. Салони автомобілів мед-таксі та інвентар щодня обробляються дезінфікуючими  розчинами згідно норм.

Порада.

У нашій практиці нерідко відбувається перевезення хворих з однієї квартири в іншу.
Це доцільно для того, щоб нормально доглядати пацієнта, тому що пацієнт як правило, в цих випадках живе один і їздити до нього постійно двічі на день родичі, які доглядають його не можуть.
Не обходиться і без проблем, тому що хворий зазвичай звикає до своєї квартири і не хоче переїжджати, щоб не обмежувати своїх родичів.
Відомо і про егоїзм хворої людини, тому що вона вимагає до себе набагато більшої уваги та догляду.
Він не розуміє наскільки складно щодня приймати приїжджати до нього по кілька разів на день, особливо якщо це пов’язано з безліччю пересадок з одного транспорту до іншого ще складніше в зимову пору року.

Що зробити перед перевезенням хворого?

Перед переїздом слід спокійно та переконливо поговорити з пацієнтом, пояснивши йому всю необхідність переїзду.
Само собою зрозуміло, що хворий переїжджати зовсім не хоче. Йому зручно і звично перебувати у своїй квартирі у своєму ліжку, де він повний господар і ніхто йому не робитиме зауважень. Навколо нього знаходяться знайомі йому і звичні речі на своїх місцях, що створює йому певний комфорт і умиротворення.
Для того щоб було легше вмовити пацієнта заздалегідь підготуйте вдома йому ліжко, поставте поруч тумбочку і лампу постарайтеся зробити це все приблизно на тих же місцях що і в нього вдома. Обов’язково застеліть ліжко. Не зайвою може виявитися і фіранка, що відокремлює місце пацієнта від решти приміщення.
Звичайно ж, можна зробити фотографії або відеозапис підготовленого для нього місця з ліжком і покажіть їх пацієнтові.
Побачивши, що ви приготували все і подбали про дрібниці, пацієнт легше погодитися на переїзд.
Отримавши його згоду і радившись із ним, ви можете спокійно і не поспішаючи почати збирати звичні йому речі. Намагайтеся не сперечатися і не дратувати хворого, тому що він може раптово відмовитися від переїзду.
Після переїзду постарайтеся розкласти його речі на тих же місцях, яким він звик у себе вдома, а він нехай допоможе порадами вам у цьому.

Замовили транспортування хворого, що необхідно зробити далі – наші поради для різних випадків.

 

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

Транспортування інвалідів по Києву та Київській області.

Перевезення хворого на дачу або з дачі.

Транспортування  хворих з квартири – в квартиру.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Догляд та реабілітація в пансіоонаті Life-House

 

Безкоштовне перевезення хворих самаритяни дешево державна швидка допомога

Google аналитика Медперевезення.