Перевезення лежачих хворих або інваліда в кріслі з однієї квартири в іншу по Києву з підйомом на поверхи спеціальним медичним транспортом медтаксі з санітарною або фельдшерською бригадою. Швидко та якісно.

Ви змінюєте житло або просто хочете перевезти хворого родича з однієї квартири на іншу – ми допоможемо вам! До нас звертаються за допомогою для перенесення і перевезення ослаблених людей в зв’язку з похилим віком і яких можна переносити по сходах на кріслі, люди з переломами кісток ніг, що вимагають певної підготовки до перевезення – знеболення, накладення шин, і люди з важкими тривалими захворюваннями – онкологія , неврологія та іншими. Наше завдання забезпечити перенесення і перевезення максимально безпечно для хворого.

  Наша санітарна або фельдшерська бригада перевезе хворого або інваліда від ліжка одного будинку до ліжка іншого будинку, спустить з поверху одного будинку і підніме в інший будинок на кріслі або на ношах. Завдяки багаторічному досвіду роботи бригад і великому досвіду в перенесенні і перевезенні хворих вони впораються з завданням акуратно і професійно.     

Фельдшерська бригада грамотно і акуратно накладе транспортні шини на місце перелому кістки хворого, при необхідності знеболить і стабілізує стан хворого перед перевезенням. При важкому стані хворого можемо вислати бригаду з лікарем.

Автомобілі укомплектовані всім необхідним для перенесення хворого – різними носилками з фіксацією хворого, інвалідним кріслом і кріслом для перенесення хворого по коридорах і сходах, всі крісла входять в пасажирські ліфти.     

У деяких випадках виникає необхідність перевести хворого або просто ослабленої людини вагою 130 – 180 кілограм – навіть таке завдання береться виконати спеціальна санітарна бригада має все необхідне для таких випадків.     

Особисті речі хворого, інвалідне крісло, ходунки, або розібране ліжко можна перевезти в автомобілі медичне таксі разом з хворим. При необхідності бригада може допомогти спустити речі з поверхів по сходах і після перевезення підняти їх на поверх.   

Взимку в нашому транспорті тепло завдяки посиленому опаленню, а влітку можливе використання кондиціонерів. Салони автомобілів мед-таксі та інвентар щодня обробляються дезінфікуючими  розчинами згідно норм.

 

Замовили перевезення, що необхідно зробити далі – наші поради для різних випадків.

 

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

Перевезення інвалідів по Києву та Київській області.

Перевезення хворого на дачу або з дачі.

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Догляд та реабілітація в пансіоонаті Life-House

 

Безкоштовне перевезення хворих самаритяни дешево державна швидка допомога

Google аналитика