Перевезення хворих з Києва по Україні і за кордон вимагає підвищеної уваги до підбору медичного персоналу та транспорту. Для такого перевезення хворих ми підбираємо автомобіль, на якому йому буде забезпечено максимально безпечні для здоров’я та комфортні умови. Бригади завжди дбають про пацієнта.

Вартість перевезення автомобілями медичної договірна. Ми завжди пропонуємо найнижчу вартість для кожного варіанта перевезення.

Перевезення хворих з Києва по Україні

Перевезення хворих з Києва по Україні

Перевезення хворих з Києва по Україні обладнаним медичним автотранспортом. Можливий виїзд бригади вранці, вдень і ​​ввечері.

Для перевезення хворих на далекі відстані між містами використовуються машини, які мають збільшений об’єм салону, що дозволяє зручно розташувати хворого і супроводжуючих його родичів.

Кваліфікований лікар в будь-яку хвилину готовий надати медичну допомогу і при необхідності провести комплекс інтенсивної терапії в дорозі, для чого автомобілі медичної допомоги укомплектовані медичним обладнанням, призначеним для контролю діяльності життєво важливих параметрів організму і всіма необхідними медикаментами.

При перевезенні стабільних хворих, хворих з хронічними захворюваннями та інвалідів використовуються санітарні автомобілі без лікаря але з досвідченими санітарами.

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

 

Медичний транспорт.

Перевезення хворих в потяг чи з потягу

Перевезення пацієнтів в аэропорти “Бориспіль”, “Київ”.

Транспортування хворого з аеропортів “Бориспіль”, “Київ”.

Догляд та реабілітація Life-House

Центри нейрореабілітації хворих в Києві

Протезування перелому шийки стегна в Києві

 

Безкоштовне перевезення хворих самаритяни дешево державна швидка допомога

Google аналитика Медперевезення.