Перевезення хворих з переломами, спеціалізована травматологічна бригада виконає перевезення хворого з переломом з лікарні, на госпіталізацію, на рентген. У своєму складі бригада має в своєму складі  фельдшера і санітарів. У ряді випадків бригада може БЕЗКОШТОВНО підняти хворого на потрібний поверх.

Перед транспортуванням

Перед транспортуванням бригада може при необхідності:

– зафіксувати постраждалу кінцівку хворого спеціальними медичними шинами,

– провести знеболення,

– у хворих похилого віку вимірювати артеріальний тиск,

– забезпечити моніторинг життєво важливих функцій організму.

Транспорт укомплектований лежачої каталкою – трансформером, різними типами носилок, кріслом яке входить в звичайний пасажирський ліфт, мед укладкою та іншим медичним інвентарем.

Безкоштовне перевезення хворих

Перевезення  хворого з переломом здійснюється від ліжка до ліжка, пацієнта грамотно і акуратно підготують до перевезення, перекладуть на спеціальну каталку і доставлять прямо в квартиру або в палату, з підйомом на поверхи.

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

Навіть самі не зручні сходи і вузькі проходи не збентежать наші бригади.

Бригади грамотно і акуратно виконують перевезення хворих з переломами – шийки стегна, чрезвертлюговий, подвертлюговий, стегнової кістки, гомілкових кісток, різними ушкодженнями колінної чашечки і ступні. Грамотно перевозять пацієнтів з апаратами Ілізарова, Костюка.

При необхідності доставлять пацієнта з переломом в купе поїзда або знімуть з поїзда.

Можливе перевезення хворого по Києву, області, Україні.

Піднімуть на поверхи на ношах.

 

Автомобілі мають опалювачі підтримують температуру повітря в салоні +24 С, як в дорозі, так і при тривалій стоянці.

Перевезення перевезення хворого з переломом

Як правило, ускладнюють роботу бригади пацієнти, які після операції із заміни тазостегнового суглоба зустрічають бригаду в коридорі лікарні, відійшовши за допомогою ходунків від своєї палати. За правилами таких хворих заборонено транспортувати в кріслі.

Якщо скрупульозно дотримуватися всіх правил, то перед тим як підійти до хворого необхідно ознайомитися з випискою з історії хвороби, подивитися рентгенівські знімки, зроблені до операції і після неї, запитати хворого про його самопочуття і які болі і де він відчуває, чи було зроблено сьогодні перев’язка, оглянути її на предмет якісної фіксації і чистоти.

На розсуд бригади може бути виміряні температура артеріальний тиск і частота пульсу хворого, а так само рівень кисню в крові, ці вимірювання проводяться швидко і безкоштовно. З’ясовується і при необхідності проводиться знеболювання, але потрібно врахувати, що після прийому препарату його дія почнеться не миттєво, а лише через 10-30 хвилин.

На хвору ногу накладаються спеціальні транспортні шини, які оберігають її від навантажень при перекладанні хворого, а так само при транспортуванні, якщо проводилася заміна суглоба, то між ніг хворого закладається подушка, що забезпечує їх безпечне положення. У деяких випадках під коліно хворий ноги може бути підкладена невелика спеціальна подушечка або відповідний м’який валик, можливо і підкласти під ногу спеціальне пристосування утримує ногу в піднятому положенні.

 

Перенесення хворого

Перекладати хворого з ліжка і на ліжко потрібно на спеціальних м’яких ношах, дуже добре, якщо їх вдасться підкласти, не змінюючи положення хворого. Однак таке вдається зробити не завжди і тому його значно повертають на здоровий бік, куди закладають більшу частину м’яких носилок, після чого хворого повертають на спину і розпрямляють носилки з іншого боку.

Два – три члена бригади беруться за ручки носилок і плавно піднімають хворого, після чого його переносять до каркасних носилок або до каталці і акуратно кладуть на них.  Хворого закутують згідно погодних умов – в жарку пору простирадло, при прохолодній погоді відповідним ковдрою, а від дощу додатково прикривають водонепроникним покривалом, після чого пристібають до носилок або каталці ременями.

Каталки для перевезення хворих з переломом мають два основних положення з можливістю регулювання положення спини і підголівника, є каталки – трансформери які легко перетворюються в крісло. Ці каталки входять в вантажні ліфти і переносяться на невелику кількість сходинок при вході в будинок.

Піднімати або спускати хворого по сходовим маршем між поверхами дуже складно, а часом і зовсім неможливо в зв’язку з тим, що це може бути небезпечно для пацієнта, тому такий спосіб перенесення хворих не застосовується. Для перенесення хворих по сходах будинків застосовуються носилки.

 

Ноші

Різноманітні типи носилок дозволяють переносити хворих з різними травмами і станом по сходах, вузьких проходах і в складній обстановці. Якщо ви правильно вкажете вага хворого, то до вас буде направлена ​​бригада, яка зможе його перенести.

Бувають випадки, коли використовуються спеціальні евакуаційні каркасні носилки «Човник» призначені для використання у вузьких проходах. ці носилки мають ремені і лямки для фіксації хворого під руки, ремені зі стременами для фіксації ніг (ноги), ремені для фіксації тіла хворого в трьох – чотирьох місцях. Ці носилки при якісною та безпечною фіксації хворого (як правило, з переломом ноги) можуть бути використані і для підйому (спуску) в пасажирському ліфті, куди вони входять під великим кутом. Пацієнт перебуває на носилках тільки під час перенесення, а перевезення в медичному або санітарному транспорті проводиться тільки в лежачому положенні на спеціальному візку з м’яким термоматрасом.

У нашій великій практиці є чимало випадків, коли просять перевезти інваліда в кріслі, і ми маємо можливість це зробити, використовуючи інвалідні крісла і крісла для транспортування, які фіксуються в транспорті. Ці крісла використовуються так само і для перевезення хворого всередині приміщень і для перенесення по сходових маршах будинків і для підйому і спуску в пасажирських ліфтах, куди вони без проблем входять. При підйомі хворого в ліфті слід посадити його глибоко в крісло щільно до спинки для чого на сидіння кладеться додаткова товста подушка і поставити обидві ноги на підніжки крісла для того щоб хворому було безпечно в ньому сидіти і щоб габарити дали можливість закритися дверей ліфта.

 

Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом

Протезування перелому шийки стегна в Києві

Реабілітація хворих в Life-House

Вчимося ходити – поради для тих хто вдома.

Перевезення лежачих хворих по Києву і підйом на поверхи.

Транспортування хворих з лікарні – до лікарні з лікарем.

Доставка хворого на рентген спуск і підйом.

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Безкоштовне перевезення хворих самаритяни дешево державна швидка допомога

Google аналитика  Медперевезення