Перевезення хворих з лікарні – додому по Києву та Київській області, з підйомом на поверхи на носилках або в ліфті, без переплат. За вашим бажанням можемо надати бригаду з лікарем, який зможе надати медичну допомогу в дорозі.

Если  вам  удобнее  читать  НА  РУССКОМ  ЯЗЫКЕ  то  кликните  сюда

При перевезенні хворих з лікарні додому бригади працюють в режимі медичного таксі –  бригади медтаксі комплектуються з фельдшером або санітарами так як хворий завжди підготовлений до транспортування персоналом лікарні і лише при необхідності виїжджає лікарська бригада.

Підйом на поверхи на ношах від 50 грн за поверх.

Перевезення хворих з лікарні додому – це послуга, яку найкращим чином можуть виконати тільки професіонали. Наші медичні бригади виконають перевезення акуратно і грамотно, з дотриманням усіх необхідних запобіжних заходів.

Бригада підніметься прямо в палату зі своєю каталкою, подивляться хворого, при необхідності виміряють артеріальний тиск і порадяться з лікарем, на перелом накладуть транспортну шину. Після підготовки, хворого акуратно перекладуть з ліжка на нашу каталку підкладуть подушки, вкриють ковдрою в підодіяльник і зафіксують. На цій каталці хворого спустять в ліфті і помістять медичний автомобіль і акуратно довезуть до будинку. Якщо в будинку є вантажний ліфт то хворого БЕЗКОШТОВНО піднімуть прямо на каталці на поверхи. При відсутності вантажного ліфта і якщо хворий може безпечно сидіти на інвалідному кріслі то його БЕЗКОШТОВНО піднімуть в ліфті на нашому кріслі. При необхідності бригада підніме хворого на ношах, в деяких випадках це зроблять БЕЗКОШТОВНО. Будинки хворого акуратно перекладуть на ліжко.

Перевезення здійснюється лікарськими, фельдшерськими або санітарними бригадами. Замовляти перевезення краще як тільки визначте потрібний час прибуття бригади.

Ми постараємося запропонувати вам мінімальну вартість перевезення відразу з огляду на можливі знижки.

Каталка входит в грузовые лифты

Входит в грузопассажирские лифты

В таком положении входит в большинство пассажирских лифтов.

Прийом замовлень на транспортування щодня 

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-426-43-10

096-825-80-82 

 

066-968-64-94

066-581-07-92

  

063-658-16-26

093-058-82-88

Замовили перевезення хворого, що необхідно зробити далі:

Підготуйте всі будинки

– Поставте ліжко хворому в окремій кімнаті біля вікна але остерігайтеся протягів. Повісьте світлі штори або фіранки.

– Матрац повинен бути рівним – без декоративних виступів. Постеліть між матрацом і простирадло медичну клейонку. Простирадло повинна бути без складок.

– Приготуйте легкий, але теплу ковдру.- Поставте біля ліжка тумбочку, табуретку або стілець для ліків, чашки, телефону, настільної лампи і ін.

– Щоб хворий міг вас покликати купите будь рибальський дзвіночок.

– Якщо пацієнту важко пити з чашки, то придбайте поїльник або використовуйте соломку для коктейлів.

– При необхідності купіть памперси для дорослих або дорослі пелюшки.- Підготуйте для хворого запас тонкого бавовняної білизни для зміни.

– Якщо хворий любить дивитися телевізор, слухати приймач то поставте для нього і це.

– Обов’язково розкажіть хворому як ви постаралися підготувати йому зручне і затишне місце в будинку, як поставили телевізор, які повісили фіранки, який чудовий вид з вікна, як варто тумбочка, і яка на тумбочці лампа і не забудьте розповісти про дзвонику. Хворий повинен відчути, що його чекають вдома і йому там буде комфортно.

 

Перевеземо хворого з лікарні додому, від ліжка до ліжка, по Київській області: Боярка, Бровари, Буча, Вишгород, Вишневе, Гостомель, Ірпінь, Ворзель, Васильків, Лютіж, Нові Пертівци, Білгородка, Ходосіївка, Підгірці, Гора, Требухів, Погреби, Зазим’я, Пухівка, Осещина, Хотянівка, Новосілки, Тарасівка, Крюковщина, …