Вартість перевезення лежачого хворого по Києву, області, Україні. Розуміючи складне фінансове становище замовника ми завжди намагаємося запропонувати мінімальні тарифи і не пропонуємо послуги, без яких можна обійтися, але які можуть підвищити вартість.

БЕЗКОШТОВНО  – перевезення поранених учасників бойових дій у війні з фашистською росією.

Вартість перевезення хворого по Києву 1490 грн

Вартість згідно ситуації – з киснем, реанімаційна.

Підйом на поверхи або спуск із поверхів сходами на ношах 100 грн за поверх

Перевезення хворих з Києва і в Київ з лікарем  від  25 грн. за кілометр.

 

Всі автомобілі обладнані каталками для перевезення лежачих хворих та інвалідними кріслами які входять в ліфти, підйом – спуск та підйом хворого в ліфті БЕЗКОШТОВНО.

Підйом хворого на поверхи на ношах розраховується індивідуально. У деяких випадках при переломі ноги підйом на поверхи може бути БЕЗКОШТОВНИМ.

Хворого занесуть в квартиру на перший поверх при малій вазі  БЕЗКОШТОВНО.

Знеболення в випадку необхідності БЕЗКОШТОВНО.

Шинування переломів транспортними шинами робиться БЕЗКОШТОВНО.

Шинування перелому медичною пневматичною шиною або вакуумною шиною  БЕЗКОШТОВНО.

Перевезення по Києву поранених учасників бойових дій у війні з фашистською росією БЕЗКОШТОВНО.

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

Перевозка лежачих больных

Перевезення лежачих хворих по Києву, області, Україні медичним транспортом

Вартість перевезення хворого НАЗИВАЄ ДИСПЕТЧЕР в момент замовлення по телефону (крім випадків оренди). Точна вартість транспортування хворого залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів.

Невелика вартість перевезення хворого по Києву медичним транспортом з лікарською бригадою. Є бригади які спеціалізуються на окремих видах перевезень – травматологія, неврологія, онкологія.

Перевозка больных Киев недорого - Медперевозка

Диспетчерская служба медицинской перевозки больных

Робити замовлення транспорту ми рекомендуємо як тільки вам в мед закладі призначать час, в цьому випадку буде більше вільного часу у недорогих бригад які користуються великим попитом.

Слід враховувати що подача автомобіля по Києву в найсприятливішому випадку до однієї години, а як правило складає влітку одну годину, взимку дві години в залежності від погодних умов. Ми рекомендуємо замовляти перевезення завчасно – як тільки ви визначитеся з датою і часом прибуття бригади.

Якщо стабільного інваліда родичі бажають самі доставити і підняти в автомобіль на інвалідному кріслі і самі зняти його з автомобіля і підняти до його квартири то можемо запропонувати санітарний мікроавтобус з водієм та обладнаний інвалідним кріслом. є місця для трьох супроводжуючих. Мінімальна вартість транспортування без бригади

Вартість підйому та спуску хворого з поверхів.

Підйом хворого на поверхи на ношах розраховується індивідуально

Безкоштовний підйом, і спуск проводиться тільки в ліфті в таких випадках:

– Найсприятливіший спосіб підйому – якщо хворого можна  перевезти в ліфті на спеціальному кріслі, яким укомплектована бригада. Цей спосіб небезпечний у зв’язку з тим, що ліфт може зупинитися між поверхами на тривалий час у разі його раптової поломки. Подумайте самі, скільки хвилин може простояти хворий з переломом ноги на милицях і за який час приїде аварійна служба ліфтів.

– Якісно зафіксувавши хворого на ношах і за умови, що він може упиратися, хоча б однією ногою у спеціальний упор на ношах та ношах з хворим можна безпечно для хворого поставити майже вертикально в кабіні ліфта.

– У самому крайньому випадку, якщо дозволяє стан хворого, його можна покласти на підлозі ліфта з використанням “м’яких нош”, однак такий спосіб спуску може бути дуже небезпечним для стану хворого і не рекомендований.

Підйом та спуск в ліфті завжди безкоштовно.

Вартість перевезення хворих поза Києвом

Мінімальна вартість найбільш частих перевезень по передмістю Києва:

Боярка, Буча, Бровари, Вишгород, Ірпінь договірна

Перевезення хворих з Києва по Київської області та Київ проводиться у супроводі фельдшера або лікаря або санітарів і розраховується по зонах.

Перевезення хворих між містами проводиться у супроводі лікаря або фельдшера та розраховується диспетчером по кілометражу згідно з тарифною сіткою.

 

Вартість перевезення хворих по Україні.

Перевезення хворих з Києва і в Київ з лікарем  від  25 грн. за кілометр.

Перевезення хворих між містами України мінімальна враховуючи всю довжину маршрута. Вартість уточнюйте за телефонами – ми завжди пропонуємо мінімальні тарифи.

Організуємо перевезення хворого з Києва Україною, а також з міст України та інших населених пунктів (включно зі звільненою від російських фашистів території) до Києва.

Для таких перевезень використовують сучасні обладнані всім необхідним медичні автомобілі з бригадами лікарів.

Можливе перевезення не лише вдень, а й у нічний час, оскільки бригади мають необхідні для цього перепустки. Якщо ж вам необхідно щоб бригада прибула до місця призначення рано-вранці, то і це можливо завдяки тому, що може бути здійснений виїзд не тільки в денний час але і в нічний.

 

Вартість перевезення хворих за кордон.

Вартість уточнюйте за телефонами – ми завжди пропонуємо мінімальні тарифи.

Вам запропонуємо економні тарифи на перевезення хворих, зробимо повний розрахунок вартості перевезення.

Можливе перевезення хворих за кордон сучасним обладнаним медичним транспортом в супроводі досвідчених лікарів. Оформлюються всі необхідні документи.

 

Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом.

Транспортування хворих по Україні.

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

Перевезення хворих по Київській області

 

Google аналитика  Медперевезення.