Вартість перевезення лежачого хворого по Києву, області, Україні. Розуміючи складне фінансове становище замовника ми завжди намагаємося запропонувати мінімальні тарифи і не пропонуємо послуги, без яких можна обійтися, але які можуть підвищити вартість.

Перевозка лежачих больных

Перевозка лежачих больных по Киеву, области, Украине оборудованным медицинским транспортом

Підйом на поверхи або спуск з поверхів по сходах на носилках розраховується диспетчером в кожному конкретному випадку, при великій вазі хворого (від 115 кілограмів) бригади додатково доукомплектовуються необхідною кількістю досвідчених санітарів.

В деяких випадках підйом хворого може бути безкоштовним. 

 

У нас знизились тарифи!

 11 10 2021 р.

Вартість перевезення по Києву

По Києву від  290  грн. – вартість перевезення лежачого хворого або в інвалідному кріслі.

Всі автомобілі обладнані каталками для перевезення лежачих хворих та інвалідними кріслами які входять в ліфти, підйом – спуск хворого в ліфті безкоштовно

Підйом хворого на поверхи на ношах розраховується індивідуально і коштує від 50 грн за поверх. У деяких випадках підйом на поверхи може бути безкоштовним

Остаточну вартість перевезення хворого НАЗИВАЄ ДИСПЕТЧЕР в момент замовлення по телефону (крім випадків оренди). Точна вартість транспортування хворого залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів

Санітарна бригада від 250 грн

Фельдшерська бригада від 380 грн

Лікарська бригада від 550 грн

Робити замовлення транспорту ми рекомендуємо як тільки вам в мед закладі призначать час, в цьому випадку буде більше вільного часу у недорогих бригад які користуються великим попитом.

Подача автомобіля по Києву від 280 грн.

В результаті мінімальна вартість перевезення хворого 290 грн. з мінімальною вартістю подання 280 грн. та найдешевшою санітарною бригадою 250 грн. може становити 820 грн.

Безкоштовно перевеземо лежачих інвалідів – лише учасників бойових дій АТО та ООС за наявності у них відповідних документів.

Слід враховувати що подача автомобіля по Києву в найсприятливішому випадку до однієї години, а як правило складає влітку одну годину, взимку дві години в залежності від погодних умов. Ми рекомендуємо замовляти перевезення завчасно – як тільки ви визначитеся з датою і часом прибуття бригади.

Перевезення поза Києвом

Перевезення хворих з Києва, Київської області та Київ проводиться у супроводі фельдшера або лікаря або санітарів і розраховується по зонах.

Крім того, додаткова мінімальна вартість по передмісті Києва є внизу сторінки.

Перевезення хворих між містами проводиться у супроводі лікаря або фельдшера та розраховується диспетчером по кілометражу згідно з тарифною сіткою.

Підйом та спуск з поверхів.

Безкоштовний підйом, і спуск проводиться тільки в ліфті в таких випадках:

– Найсприятливіший спосіб підйому, якщо хворого можна  перевезти в ліфті на спеціальному кріслі, яким укомплектована бригада. Цей спосіб небезпечний у зв’язку з тим, що ліфт може зупинитися між поверхами на тривалий час у разі його раптової поломки. Подумайте самі, скільки хвилин може простояти хворий з переломом ноги на милицях і за який час приїде аварійна служба ліфтів.

– Якісно зафіксувавши хворого на ношах і за умови, що він може упиратися, хоча б однією ногою у спеціальний упор на ношах та ношах з хворим можна безпечно для хворого поставити майже вертикально в кабіні ліфта.

– У крайньому випадку, якщо дозволяє стан хворого, його можна перекласти на підлозі ліфта з використанням “м’яких нош”, однак такий спосіб спуску може бути дуже небезпечним для стану хворого.

Підйом та спуск в ліфті завжди безкоштовно.

Вартість уточнюйте за телефонами – ми завжди пропонуємо мінімальні тарифи.

Вам запропонуємо економні тарифи на перевезення хворих по Києву, Київській області, Україні, зробимо повний розрахунок вартості перевезення. 

Диспетчерская служба перевозки больных

Диспетчерская служба перевозки больных

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-825-80-82

096-426-43-10 

 

066-581-07-92

066-968-64-94

 

063-658-16-26

093-058-82-88

Перевезення хворих по Київській області

Додаткова мінімальна вартість найбільш частих перевезень по передмістю Києва:

Перевезення хворого  Боярка             600   грн 

Перевезення хворого  Буча                 600   грн

Перевезення хворого  Бровари           600  грн

Перевезення хворого  Васильків          600 грн

Перевезення хворого  Вишгород          600  грн  

Вишневе           600  грн 

Глеваха            600  грн 

Гостомель         600  грн 

Дмитрівка         600  грн 

Ірпінь               600  грн

Мила                 600  грн

Осещіна            600  грн

Старі Петрівці   600  грн

Погреби            600 грн  

Крюковщина     600  грн

Ходосєєвка       600  грн

Хотяновка         600  грн

Чубинське         600  грн

Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом.

Транспортування хворих по Україні.

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

 

 

Google аналитика