Вартість перевезення лежачого хворого по Києву, області, Україні. Розуміючи складне фінансове становище замовника ми завжди намагаємося запропонувати мінімальні тарифи і не пропонуємо послуги, без яких можна обійтися, але які можуть підвищити вартість.

Перевозка лежачих больных

Перевозка лежачих больных по Киеву, области, Украине оборудованным медицинским транспортом

Підйом на поверхи або спуск з поверхів по сходах на носилках розраховується диспетчером в кожному конкретному випадку, при великій вазі хворого (від 115 кілограмів) бригади додатково доукомплектовуються необхідною кількістю досвідчених санітарів.

В деяких випадках підйом хворого може бути безкоштовним. 

 

У нас знизились тарифи!

Вартість перевезення по Києву

По Києву  від 1300 грн

Всі автомобілі обладнані каталками для перевезення лежачих хворих та інвалідними кріслами які входять в ліфти, підйом – спуск хворого в ліфті безкоштовно

Підйом хворого на поверхи на ношах розраховується індивідуально і коштує  договірна грн за поверх. У деяких випадках підйом на поверхи може бути безкоштовним

Остаточну вартість перевезення хворого НАЗИВАЄ ДИСПЕТЧЕР в момент замовлення по телефону (крім випадків оренди). Точна вартість транспортування хворого залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів:

Санітарна бригада  500 грн

Фельдшерська бригада  700 грн

Лікарська бригада  900 грн

Робити замовлення транспорту ми рекомендуємо як тільки вам в мед закладі призначать час, в цьому випадку буде більше вільного часу у недорогих бригад які користуються великим попитом.

В  мінімальна вартість перевезення хворого 400 грн. з мінімальною вартістю подачі 400  грн. та найдешевшою санітарною бригадою 500 грн. може коштувати 1300 грн.

Слід враховувати що подача автомобіля по Києву в найсприятливішому випадку до однієї години, а як правило складає влітку одну годину, взимку дві години в залежності від погодних умов. Ми рекомендуємо замовляти перевезення завчасно – як тільки ви визначитеся з датою і часом прибуття бригади.

Якщо стабільного інваліда родичі бажають самі доставити і підняти в автомобіль на інвалідному кріслі (без участі водія) і самі зняти його з автомобіля і підняти до його квартири (без участі водія) то можемо запропонувати санітарний транспорт з водієм, вартість такого перевезення по Києву від договірна грн.

Перевезення поза Києвом

Перевезення хворих з Києва, Київської області та Київ проводиться у супроводі фельдшера або лікаря або санітарів і розраховується по зонах.

Крім того, додаткова мінімальна вартість по передмісті Києва є внизу сторінки.

Перевезення хворих між містами проводиться у супроводі лікаря або фельдшера та розраховується диспетчером по кілометражу згідно з тарифною сіткою.

Підйом та спуск з поверхів.

Підйом хворого на поверхи на ношах розраховується індивідуально та коштує від  70 грн за поверх. У деяких випадках підйом на поверхи може бути безкоштовним

Безкоштовний підйом, і спуск проводиться тільки в ліфті в таких випадках:

– Найсприятливіший спосіб підйому, якщо хворого можна  перевезти в ліфті на спеціальному кріслі, яким укомплектована бригада. Цей спосіб небезпечний у зв’язку з тим, що ліфт може зупинитися між поверхами на тривалий час у разі його раптової поломки. Подумайте самі, скільки хвилин може простояти хворий з переломом ноги на милицях і за який час приїде аварійна служба ліфтів.

– Якісно зафіксувавши хворого на ношах і за умови, що він може упиратися, хоча б однією ногою у спеціальний упор на ношах та ношах з хворим можна безпечно для хворого поставити майже вертикально в кабіні ліфта.

– У крайньому випадку, якщо дозволяє стан хворого, його можна перекласти на підлозі ліфта з використанням “м’яких нош”, однак такий спосіб спуску може бути дуже небезпечним для стану хворого.

Підйом та спуск в ліфті завжди безкоштовно.

Вартість уточнюйте за телефонами – ми завжди пропонуємо мінімальні тарифи.

Вам запропонуємо економні тарифи на перевезення хворих по Києву, Київській області, Україні, зробимо повний розрахунок вартості перевезення. 

Диспетчерская служба перевозки больных

Диспетчерская служба перевозки больных

 

Перевезення хворих по Київській області

Додаткова мінімальна вартість найбільш частих перевезень по передмістю Києва:

Перевезення хворого  Боярка            договірна  грн 

Перевезення хворого  Буча                договірна  грн

Перевезення хворого  Бровари          договірна  грн

Перевезення хворого  Васильків          договірна грн

Перевезення хворого  Вишгород          договірна грн  

Вишневе          договірна  грн 

Глеваха            договірна грн 

Гостомель        договірна  грн 

Дмитрівка        договірна  грн 

Ірпінь              договірна  грн

Мила                договірна  грн

Осещіна            договірна грн

Старі Петрівці  договірна  грн

Погреби            договірна грн  

Крюковщина    договірна  грн

Ходосєєвка      договірна  грн

Хотяновка        договірна грн

Чубинське        договірна  грн

Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом.

Транспортування хворих по Україні.

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

 

 

Google аналитика