Ми довго порівнювали і нарешті, обирали найкращу клініку ока в Києві, це  ЦЕНТР КЛІНІЧНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ на проспекті Перемоги 42. Рекомендуємо її і Вам!

Тепер ми  лікуєhttps://cco.com.ua/мо очі тільки тут і дуже раді, що не помилилися, тому рекомендуємо цей центр не лише своїм співробітникам та родичам, а й вам.

Висококласні лікарі офтальмологи вищої категорії, кандидати медичних наук та сучасне передове медичне та офтальмологічне обладнання дозволяє даному спеціалізованому  ЦЕНТРУ КЛІНІЧНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ успішно діагностувати, лікувати практично всі хвороби очей як терапевтичними, так і хірургічними. Центр пропонує  широкий спектр офтальмологічних послуг.

У порівнянні з іншими подібними центрами в даному центрі ціни за лікування відчутно нижчі за конкурентні, а якість лікування на наш погляд знаходиться на найвищому рівні згідно з європейськими протоколами про надання медичних послуг.

Якщо до цього додати увагу, з яким поставляться до Вас, щире бажання максимально Вам допомогти і доброзичливість усіх співробітників клініки, а також нове сучасне комфортне приміщення, то вибір буде зроблено на користь  ЦЕНТР КЛІНІЧНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ.

До речі, ви можете з дитиною звернутися і до ДИТЯЧОГО ВІДДІЛЕННЯ для діагностики, лікування та при необхідності на операцію.

Для того щоб записатися на прийом достатньо лише зателефонувати адміністраторам центру за телефонами 044-363-08-81,  044-568-08-81,  063-568-08-81 у будні з 9.00 до 18.00

Також важливо доступність, зручне місце розташування, близькість станції метро Шулявка, зупинок громадського транспорту і транспортних розв’язок.

Інформація, що Вас цікавить, є на сайті –  ЦЕНТР КЛІНІЧНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ і трохи про КЛІНІКУ

Ви також зробили правильний вибір!

Величезна подяка від усіх тих, кому Ви повернули або врятували зір!

 

 

З повагою,  Олег Каменцов

Їду у ЦЕНТР КЛІНІЧНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ на проспекті Перемоги 42.

Їду у ЦЕНТР КЛІНІЧНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ на проспекті Перемоги 42.

 

 

 

 

 

 

 

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Перевезення інвалідів по Києву та Київській області.

 

 

Google аналитика Медперевезення.