Медичний транспорт. Виконуємо перевезення хворих медичним транспортом – санітарними автомобілями, автомобілями медичної допомоги з супроводом фельдшера або лікаря з необхідним обладнанням.

Всі автомобілі мають гарне опалення салонів, деякі автомобілі мають функцію клімат контроль, є автомобілі з автономним (при вимкненому двигуні) опаленням салонів. Частина автомобілів обладнані кондиціонерами повітря.

Автомобілі з фельдшерськими і лікарськими бригадами мають медичне обладнання та укомплектовані необхідними медикаментами згідно виконуваних ними перевезень.

<Медичне перевезення має дві головні складові - медичний або санітарний транспорт без якого перевезення здійснити неможливо і бригада яка виконує перевезення.

 •    Транспорт для інвалідів – для перевезення інвалідів у кріслі. Такий транспорт має підйомник для інвалідних крісел на яких пересуваються інваліди, просторий салон в якому можна встановити два і більше таких крісла, в салоні є місця для чотирьох – шести супроводжуючих і місце для багажу інвалідів. Таку послугу надають безкоштовно органи соціального захисту населення і платно (дорого) приватні фірми. (Такого транспорту ми поки не маємо в розпорядженні).
 •    Санітарний транспорт – такий транспорт призначений для перевезення лежачого або сидячого стабільного хворого і крім лежачої каталки, інвалідного крісла і носилок не має іншого обладнання, бригада може складатися з санітарів і водія. Санітарні бригади можуть взяти двох – трьох супроводжуючих хворого родичів.
 •    Медичний транспорт фельдшерський – спеціальний транспорт для перевезення хворих зі стабільним і нестабільним станом здоров’я яким в дорозі може знадобитися не складна медична допомога, такі автомобілі оснащуються необхідним медичним обладнанням та медикаментами, гойдалкою для лежачих хворих, різними носилками, іммобілізаційними шинами та іншим медичним обладнанням, кріслом для перенесення хворих в бригаді такого автомобіля обов’язково виїжджає фельдшер. Фельдшерські автомобілі мають місця для двох родичів хворого.
 •    Медичний транспорт лікарський – спеціальний транспорт для перевезення хворих з нестабільним станом здоров’я яким в дорозі може знадобитися складна медична допомога. У комплект автомобіля входить необхідне медичне обладнання та медикаменти, каталка для лежачих хворих, носилки, іммобілізаційні вакуумні шини або вакуумний матрац та інше медичне обладнання, розкладний стільчик для перенесення хворих по сходах і для підйому в ліфті. У бригаді такого автомобіля обов’язково виїжджає лікар. Лікарські автомобілі мають місця для одного родича хворого.
 •    Реанімаційний – спеціальний медичний транспорт для перевезення хворих з можливим загрожуючим життю станом здоров’я в шляху, медична допомога таким хворим вимагає високої кваліфікації лікаря і наявністю крім звичайного медичного обладнання (каталки для лежачих хворих, носилок, розкладного стільчика для перенесення, …) більш складного і дорогого реанімаційного (кисень, штучна вентиляція легенів, …) В реанімаційні автомобілі за рішенням лікаря можна взяти одного родича або родичі їдуть окремо щоб не заважати роботі бригади.
 •  

  Ви нам телефонуйте і відповідайте на питання диспетчера, диспетчер заповнює бланк і визначає, яка бригада візьметься виконати замовлення (до реанімаційного хворого ні в якому разі не нададуть санітарну бригаду, а до стабільного хворого – реанімаційну).

  Медичний транспорт Перевезення лежачих хворих по Києву економно.

   Перевезення лежачих хворих по Києву економно.

  Медичний транспорт. Перевезення хворих по Київській області

  Медичний транспорт. Перевезення хворих по Київській області

  Перевезення лежачих хворих Києвом економне. Медичний транспорт

  Перевезення лежачих хворих Києвом економне. Медичний транспорт

   

  Каталки

  Медичні носилки

  Транспортування хворих

  Історія перевезень хворих в Києві

  Основні правила перенесення на ношах

   

  Google аналитика Медперевезення.