Перевезення в хоспіс та паліативне відділення по Києву, при необхідності перенесемо хворого по сходах. Медичний супровід. Бригада приїде впродовж години – двох, а краще замовлення зробити заздалегідь.

Медичні автомобілі, обладнані для перевезення лежачих хворих і оснащені всім необхідним інвентарем для перенесення хворих і спуску з поверхів по сходах.

Перевезення в хоспіс та паліативне відділення по Києву

Перевезення в хоспіс та паліативне відділення по Києву

Перевезення в хоспіс та паліативне відділення по Києву

Однією з найбільш складних і відповідальних перевезень є перевезення в паліативне відділення – хоспіс в зв’язку з тим що пацієнт як правило знаходиться в тяжкому стані і давно приймає сильно дійні препарати. Тому що перевезення таких хворих є плановим, за направленням лікаря та з погодженням з хоспісом, то державна служба “103” таких перевезень не виконує, а ми готові вам допомогти і взяти на себе всі проблеми пов’язані з перевезенням хворого від ліжка до ліжка.

Ми збережемо в таємниці від хворого що його везуть в хоспіс і пояснимо йому що перевозимо в дуже гарне терапевтичне відділення.

Перевезення людини, прикутого до ліжка – величезний стрес, як для нього самого, так і для його родичів. Саме тому тут так важлива турбота і увага, а також дбайливе ставлення до пацієнта і спокій його родичів.

Ціна транспортування хворого в хоспіс залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів.

Всі автомобілі можуть взяти ДВОХ родичів хворого і речі необхідні хворому.

У всіх машинах тепло, є лежачі каталки, носилки, інвалідні крісла. Частина автомобілів обладнана кондиціонерами з клімат контролем.

 

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

 

Якщо є карантин перед приходом бригади всі родичі хворого і сам хворий (якщо дозволяє його стан) повинні надіти медичні маски.

Родичі повинні максимально стабілізувати стан хворого згідно призначень лікаря.

Не напружуйте і не тормошить хворого перед перевезенням в хоспіс:

  • Акуратно одягніть чистий памперс
  • На хворого не потрібно одягати кальсони, брюки – при бажанні одягніть на нього чисті спортивні штани
  • Не одягайте на нього светр через голову краще одягніть кофту як дитячу распашонку
  • Не одягайте на хворого чоботи, черевики, туфлі (капці бажано одягнути якщо хворого будуть спускати з використанням крісла)
  • Гольфи теж не бажано одягати – одягніть вільні шкарпетки
  • У прохолодну погоду приготуйте для хворого в’язану шапочку.

Замовлення бажано зробити заздалегідь, тоді в зв’язку з великою кількістю вільного транспорту можна підібрати більш дешевий варіант і на більш зручний для Вас час.

Перевезення лежачих хворих 

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Перевезення хворого з дачі.

Поради при відвідуванні хворого в хоспісі

Вартість перевезення лежачого хворого.

 

Google аналитика Медперевезення.