Перевезення хворих по Київській області від ліжка до ліжка з лікарень – додому з підйомом на поверхи, на планову госпіталізацію, на діагностичне обстеження і назад, …

Доставимо пацієнтів додому в зв’язку з їх плановою випискою з лікувальних установ, в медичні установи для планової госпіталізації, виконання призначених лікувальних процедур і проведення діагностичних досліджень. Диспетчер запропонує Вам найдешевший санітарний або медичний транспорт з бригадою яка зможе спокійно доставити хворого до місця призначення і підняти на поверхи, перевезення виконується від ліжка до ліжка.

Досвідчений медичний персонал може винести хворого в машину на ношах і занести потім туди, куди він повинен бути доставлений або його перевезе в машину і з машини на нашій каталці.

Перевезення хворих по Київській області

Перевезення хворих по Київській області

 

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

 

Перевезення хворих по Київській області проводиться обладнаними медичними автомобілями з супроводом лікаря або фельдшера, можлива медична допомога в дорозі.

Велика частина хворих, яким потрібне перевезення – це інваліди з обмеженою рухливістю після травм, інсульту і з хронічними захворюваннями. Для їх супроводу, як правило, не потрібен лікар, в цьому випадку ми пропонуємо бригаду санітарів що здешевлює перевезення.

Всі автомобілі мають прекрасне опалення з підтриманням заданої температури, як в дорозі, так і при тривалій стоянці, деякі автомобілі обладнані кондиціонерами.

Перевезення хворих по Київській області

Ціна транспортування хворого залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів. Виконуємо перевезення на будь-які відстані в Київ або з Києва.

 

Перевезення хворого на дачу або з дачі.

Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Перевезення хворих з Києва по Україні.

Перевезення хворих на обстеження – МРТ, КТ, УЗД.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Перевезення хворих після ковід 

 

Безкоштовне перевезення хворих самаритяни дешево державна швидка допомога

Google аналитика Медперевезення.