Перевезення хворих по Київській області від ліжка до ліжка з лікарень – додому з підйомом на поверхи, на планову госпіталізацію, на діагностичне обстеження і назад, …

Доставимо пацієнтів додому в зв’язку з їх плановою випискою з лікувальних установ, в медичні установи для планової госпіталізації, виконання призначених лікувальних процедур і проведення діагностичних досліджень. Диспетчер запропонує Вам найдешевший санітарний або медичний транспорт з бригадою яка зможе спокійно доставити хворого до місця призначення і підняти на поверхи, перевезення виконується від ліжка до ліжка.

Досвідчений медичний персонал може винести хворого в машину на ношах і занести потім туди, куди він повинен бути доставлений або його перевезе в машину і з машини на нашій каталці.

Перевезення хворих по Київській області проводиться обладнаними медичними автомобілями з супроводом лікаря або фельдшера, можлива медична допомога в дорозі.

Велика частина хворих, яким потрібне перевезення – це інваліди з обмеженою рухливістю після травм, інсульту і з хронічними захворюваннями. Для їх супроводу, як правило, не потрібен лікар, в цьому випадку ми пропонуємо бригаду санітарів що здешевлює перевезення.

Всі автомобілі мають прекрасне опалення з підтриманням заданої температури, як в дорозі, так і при тривалій стоянці, деякі автомобілі обладнані кондиціонерами..

Ціна транспортування хворого залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів. Виконуємо перевезення на будь-які відстані в Київ або з Києва.

Перевеземо незважаючи на хуртовини!

Перевезення хворого на дачу або з дачі.

Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Перевезення хворих з Києва по Україні.

Перевезення хворих на обстеження – МРТ, КТ, УЗД.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Перевезення хворих після ковід 

 

Безкоштовне перевезення хворих самаритяни дешево державна швидка допомога

Google аналитика