Поради при відвідуванні хворого для рідних і склизьких пацієнта, що знаходиться в стаціонарі.

Дуже добре якщо пацієнта завітають усі члени родини, але тільки не всі відразу. Переважно, якщо ці відвідування відбуватимуться регулярно і в певні години. Пацієнт матиме можливість підготуватися до них і від цього вони стануть приємніше і менш нудними для нього.

Поради при відвідуванні хворого

Поради при відвідуванні хворого

Поради при відвідуванні хворого

При відвідуванні пацієнта пам’ятайте, що часті і тривалі за часом візити можуть втомлювати; намагайтеся не розмовляти занадто довго. Якщо під час спілкування з пацієнтом він відчуває сильну слабкість або відчуває себе дуже погано, краще взагалі не розмовляти. Пам’ятайте, що просте присутність може зіграти позитивну роль. Дотик рук, погладжування – ці дії вже самі по собі є підтримкою для пацієнта.

Так як люди не люблять приходити до хворого з порожніми руками, необхідно продумати, що краще принести пацієнтові:

– журнали легше тримати в руках і на них легше сконцентрувати увагу, ніж на книгах.

– невеликий фотоальбом з сімейними фотографіями, особливо із зображенням щасливих сімейних подій може стати темою для розмови і підняти настрій пацієнтові. Вашій близькій буде приємно, якщо Ви залишите одну з вподобаних йому фотографій в рамці на тумбочці;

– невеликий приймач з навушниками здатні доставити пацієнта приємні хвилини;       

– гігієнічна помада для сухих губ і льодяники можуть допомогти пацієнтові впоратися з сухістю в роті, яка часто з’являється у пацієнтів;

Не приносьте пацієнтові занадто багато їжі, запитаєте що йому принести наступного разу.

При виписці заздалегідь замовляйте транспортування хворого, скажіть диспетчеру точний вкажіть діагноз і вага пацієнта, номер лікарні, її адреса, назва відділення, поверх, номер палати.

Перевезення хворого проводиться з урахуванням його діагнозу і стану лікарської, фельдшерської або санітарної бригадою. Транспорт для такого перевезення обладнаний лежачої каталкою, інвалідним кріслом, різними типами носилок і медикаментами для надання допомоги в дорозі.

Перевезення хворого по Києву, Київській області, з Києва в інші міста України або з них до Києва.
Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом на поверхи
Перевезення хворих з переломами спеціалізована
Всі статті, представлені на сайті, опубліковані виключно для ознайомлення з інформаційними цілями. Займаючись самолікуванням, ви можете завдати непоправної шкоди здоров’ю. Перед тим, як використовувати отриману на сайті інформацію, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем! 

 

Google аналитика Медперевезення.