Перевезення хворих в потяг чи з потягу, на КИЇВСЬКИЙ залізничний вокзал або безпосередньо в купе поїзда або знімемо з поїзда, перевезем в медпункт і з медпункту залізничного вокзалу.

 

Транспортування лежачих хворих на вокзал і посадка в вагон і купе поїзда досить не проста справа з якою наші бригади цілком справляються.

Бригади нашої медичної допомоги перевозять лежачих і сидячих хворих на перон в медпункт залізничного вокзалу або безпосередньо в купе поїзда.

При бажанні може бути надано нами  автомобіль медичної допомоги з лікарем або фельдшером, санітарами для перенесення хворого.

Эконом

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

Пацієнти доставляються в поїзд, згідно правил безпеки залізниці, відразу після подачі поїзда до перону вокзалу (за 45 хвилин) або в медпункт або вокзалу не менш ніж за 1,5 години до відправлення поїзда.

Лежачий пацієнт доставляється в поїзд нашої медичною бригадою або носіями залізничного вокзалу.

Ми можемо надати машину медтаксі з  носилками, лежачою каталкою і кріслом-каталкою.

Для пересування в поїзд сидячий пацієнт може отримати крісло-каталку в медпункті проте крісла – каталки медпункту не проходять в двері коридору вагона і будуть потрібні носії для підйому в вагон.

Транспортування пацієнта нашими спеціально підготовленими медичними бригадами з автомобіля медичної допомоги в поїзд виконується професійно – стабілізується стан пацієнта, шинуємо місця переломів або місця імплантації, що гарантує захист від можливих рецидивів.

Як забирають хворого з потягу.

До прибуття потягу.

Бригади мають знання і великий досвід, завдяки чому можуть грамотно і безпечно забрати хворого з купе поїзда.
Родичі хворого, що зустрічають, зустрічаються з бригадою до прибуття поїзда біля медпункту вокзалу.
Фельдшерська бригада приїжджає за 40-50 хвилин до прибуття поїзда, заїжджає на старий залізничний вокзал Києва через шлагбаум. Отримує дозвіл стати під інформаційним табло біля медпункту для того, щоб бачити фактичний час прибуття поїздів і про те, на який шлях прибуває поїзд. табло за 20 хвилин до поїзда. як тільки з’являється інформація починає збиратися та йти на перон. Вийти на перон можна двома способами – через підземний перехід сходами або кружним шляхом через шляхи.

Бригади мають знання і великий досвід, завдяки чому можуть грамотно і безпечно забрати хворого з купе поїзда.
Родичі хворого, що зустрічають, зустрічаються з бригадою до прибуття поїзда біля медпункту вокзалу.

Бригада визначає де приблизно може бути вагон перебуваючого потягу, стає біля цього місця для того щоб родичі могли побачити у бригаду в той момент коли поїзд прибуває та не хвилюватися.

Підготовка хворого

Після того як прибуває поїзд, ще до того, як вийдуть усі пасажири, фельдшер заходить у вагон і в купе, оглядає хворого і готує його до виносу з вагона, при необхідності накладається шина на місце перелому. Шини на стегно бувають різних типів, жорсткі, середньої жорсткості. До шин середньої жорсткості відносяться так звані вакуумні шини, для винесення з вагона рекомендовані вакуумні шини. Пневмошини використовувати не рекомендується у зв’язку з тим, що вони збільшують об’єм тіла пацієнта і дуже ускладнюють пронос через вузькі місця коридору вагона. У зв’язку з дуже обмеженим часом нерідко використовують і простіші шини.

Якщо ж це перелом в районі шийки стегна, то шина накладається так, щоб нога в коліні могла згинатися, у зв’язку з тим, що коридор дуже вузький це необхідно зробити для того, щоб пацієнта можна було винести з купе. Як винести з купе при переломі в районі гомілкової кістки або коліна і ногу згинати неможливо. В цьому випадку треба щоб зона в районі тазу була повністю вільною для того, щоб при виносі з купе можна було підняти її високо або повернути його на бік, що дасть можливість спокійно винести пацієнта з купе.

Якщо ж є проблеми з хребтом, то для того щоб його винести з купе необхідно щоб ноги згиналися в колінах.
Використовувати вакуумний матрац (вакуумні ноші) у вагоні поїзда практично неможливо, а єдиний спосіб використання у вагоні це так звані м’які ноші. Після того, як накладені шини під нього закладаються м’які ноші.
Фельдшер повинен розрахувати, як правильно винести пацієнта з купе і як правильно пронести його вагоном, щоб правильно покласти на каталку в тамбурі.

Винос з вагону

Бригада чекає, коли вийдуть усі пасажири, піднімає і заносить каталку до тамбуру вагона у складеному положенні, тобто близько до підлоги, після чого повертається до пацієнта. Пацієнта піднімають на м’яких ношах, проносять через двері в купе, коридором і кладуть на каталку, вкривають, пристібають ременями. Каталку викочують з тамбуру і опускають на перон, при цьому стійки каталки розкриваються і каталка стає на коліщатка для подальшого руху по перону до автомобіля.

При невеликій вазі пацієнта його можуть на каталці перенести сходами та провести через підземний перехід під шляхами. Якщо ж вага пацієнта велика, його везуть наземним переходом через шляхи до автомобіля медичної допомоги. В автомобілі медичної допомоги закріплюють каталку спеціальними фіксаторами до підлоги.
Пацієнта перевозять до лікарні або до місця проживання, або до іншого заздалегідь обумовленого місця для подальшого лікування чи реабілітації.

Якщо ж хворий може сидіти і хоче, щоб його забрали з поїзда в кріслі, це зробити теж можливо, але слід враховувати, що інвалідне крісло коридором вагона не проходить. У цьому випадку хворий може за допомогою бригади може пройти коридором вагона і спуститися на перон, де сісти в інвалідне крісло.

Якщо ж хворий коридором пройти не може то використовується спеціальне вузьке крісло для перенесення, або м’які ноші на яких пацієнта спустять на перон і посадять в інвалідне крісло. Пацієнт в інвалідному візку може бути спущений у підземний перехід та у вантажному ліфті для інвалідних крісел. В автомобілі він може їхати у цьому ж інвалідному кріслі.

Щоб заощадити гроші

Перевезення хворих в потяг чи з потягу може здійснюватися і з медпункту залізничного вокзалу, особливо якщо поїзд прибуває вночі або рано вранці. Бригада носіїв, яка знаходиться на залізничному вокзалі, зніме хворого з поїзда та доставить медпункт, де є фельдшер та палати для тимчасового розміщення хворих, які прибувають на вокзал. У цих палатах тепло і є ліжка для хворих. Одна з наших бригад без проблем забере його з медпункту за мінімальної вартості. Хворого забирають із медпункту приблизно через 1 годину після прибуття поїзда. Якщо ж потяг запізниться, перевезення буде суттєвим без проблем і без додаткових доплат.

Перевезення хворих із медпункту вокзала здійснюється за тією ж схемою, що і перевезення хворих з лікарні.

Як доставляють у потяг.

Перевезення хворих в потяг чи з потягу, із лікарні або з квартири та інших місць.
Бригади мають знання і великий досвід, завдяки чому можуть грамотно і безпечно доставити хворого або інваліда в купе поїзда.

Бригада піднімається в палату або в квартиру, дивляться хворого, накладають при необхідності транспортні шини, перекладають хворого на ноші або на каталку в залежності від способу спуску, на цій каталці спускають у ліфті будинки або лікарні та везуть на залізничний вокзал до медичного пункту.

Хворого необхідно привезти на вокзал за 30 хвилин до відправлення поїзда через те, що за 20 хвилин до відправлення поїзда з’явиться інформація на табло про те, на який шлях подається поїзд. Як тільки з’являється інформація, необхідно негайно почати перевезення хворого на платформу, його необхідно доставити в купе ще до того, як почнеться масова посадка пасажирів у вагон. Якщо ж хворого привезти пізніше, то виникають серйозні проблеми, пов’язані з тим, що інші пасажири разом із валізами, сумками та проволжаючими теж заходять у вагон, що унеможливлює занесення пацієнта купе.

При перевезення хворих в потяг чи з потягу заїзд будь-яких автомобілів на платформи найсуворіше заборонений і технічно неможливий, тому пацієнта до вагону везуть на каталці. Цю каталку поміщають у тамбур вагона, пацієнта піднімають з каталки і несуть, як правило, 2-3 людини коридором у купе, де кладуть на його місце, яке має бути перед цим підготовлено – розстріляний матрац, покладено простирадла і зроблено все необхідне.
Після того, як пацієнта розташували на його місці, з-під нього виймаються м’які ноші і знімаються транспортні шини.

Бригада бажає щасливого шляху, якнайшвидшого одужання і виходить із вагона.

Щоб заощадити гроші, особливо якщо поїзд відправляється пізно ввечері чи вночі хворого, найкраще передавати через медпункт залізничного вокзалу. Одна з наших бригад без проблем доставить хворого до медпункту за мінімальну вартість, а бригада носіїв, що знаходиться на залізничному вокзалі, доставить хворого з медпункту до поїзда. Згідно правил Укрзалізниці хворого потрібно доставити до медпункту залізничного вокзалу не менше ніж за дві години до відправлення поїзда.

 

Транспортування лежачих хворих і підйом на поверхи.

Спеціалізована бригада для перевезення хворих з переломами 

Перевезення інвалідів по Києву та Київській області.

 

 

 

Google аналитика Медперевезення.

Google аналитика