Перевезення лежачих і сидячих хворих на КИЇВСЬКИЙ залізничний вокзал або безпосередньо в поїзд або з поїзда, в медпункт і з медпункту залізничного вокзалу досить не проста справа з яким наші бригади цілком справляються.

Транспортування лежачих хворих на вокзал і посадка в вагон поїзда.

Бригади нашої медичної допомоги перевозять лежачих і сидячих хворих на перон в медпункт залізничного вокзалу або безпосередньо в поїзд.

При бажанні може бути надано нами  автомобіль медичної допомоги з лікарем або фельдшером, санітарами для перенесення хворого.

Пацієнти доставляється в поїзд, згідно правил безпеки залізниці, відразу після подачі поїзда до перону вокзалу (за 45 хвилин) або в медпункт або вокзалу не менш ніж за 1,5 години до відправлення поїзда.

Лежачий пацієнт доставляється в поїзд нашої медичною бригадою або носіями залізничного вокзалу.

Ми можемо надати машину медтаксі з  носилками, лежачою каталкою і кріслом-каталкою. 

Эконом

Для пересування в поїзд сидячий пацієнт може отримати крісло-каталку в медпункті проте крісла – каталки медпункту не проходять в двері коридору вагона і будуть потрібні носії для підйому в вагон.

Транспортування пацієнта нашими спеціально підготовленими медичними бригадами з автомобіля медичної допомоги в поїзд виконується професійно – стабілізується стан пацієнта, шінуємо місця переломів або місця імплантації, що гарантує захист від можливих рецидивів.

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-426-43-10

096-825-80-82 

 

066-968-64-94

066-581-07-92

  

063-658-16-26

093-058-82-88

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Перевезення інвалідів по Києву та Київській області.

Перевезення хворих з Києва по Україні.

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Де вакцинуватися від COVID в Києві і області – адреси і телефони.