Каталки які використовують при транспортуванні хворих. Автомобілі швидкої допомоги та медичні автомобілі для перевезення хворих завжди обладнані спеціальними каталками різної комфортності вантажопідйомності і функціональності.

Каталки мають складаються при завантаженні, а автомобілі стійки з коліщатками.

У деяких випадках пацієнту і бригаді зручніше використовувати інвалідне крісло (яке входить в пасажирський ліфт) для перенесення по сходах і перевезення хворого.

Типова ситуація коли бригада перевезення хворих приїжджає в лікарню, викочує з автомобіля медтаксі каталку у якій автоматично опустилися на асфальт стійки – опори з повертаючими коліщатками, на каталці вложити ковдру в підковдру, подушка, простирадло і необхідне обладнання. Цю каталку закочують в лікарню і піднімають на потрібний поверх в лікарняному ліфті і закочують в відділення. Хворого перекладають з ліжка на каталку і приводять її в положення максимально комфортне для пацієнта. Далі везуть в ліфт, в машину перевезення, в якій є надійні фіксатори для каталки.

При перевезенні в іншу лікарню хворого піднімають в ліфті і перекладають в ліжко на м’яких носилках.

Зручні каталки для перевезення хворих по Києву та Україні

Зручні каталки для перевезення хворих по Києву та Україні

При перевезенні хворого каталку з хворим закочують в вантажопасажирський ліфт, в разі відсутності вантажного ліфта хворого переносять на ношах по сходах або склавши з хворим каталку-трансформер в крісло закочують її в пасажирський ліфт.

Але на жаль не всі перевезення хворих обладнані такими каталками, в більшості машин встановлені простіші каталки які мають всі функції але не складаються в крісло і відповідно не входять в пасажирські ліфти.

Перевезення хворих по Києву із застосуванням крісла - трансформера

Перевезення хворих по Києву із застосуванням крісла – трансформера

Комфортне перевезення лежачих хворих по Києву.

Комфортне перевезення лежачих хворих по Києву.

Перевезення лежачих хворих по Києу з травмою хребта на каталці

Перевезення лежачих хворих по Києу з травмою хребта на каталці

 

 

Перевезення хворих часто використовує інвалідне крісло-каталку так як воно є найбільш зручним засобом при доставці сидячого хворого або інваліда до автомобіля, на такому кріслі зручно нести по сходах, воно заходить і в пасажирський ліфт, часто перевозять і на цьому кріслі після його фіксації всередині автомобіля.

 

Трапляється коли єдиним засобом перенесення хворого в зв’язку з проблемними проходами можуть бути спеціальні розкладний стільчик або крісло.

 

Перевезення хворих всередині лікарень виробляють в основному на таких візках

 

На Київському залізничному вокзалі використовується бригадою носіїв такі каталки на які зверху встановлюються носилки, а знизу можна поставити валізи і сумки. За деякими відомостями готується її заміна на більш сучасну модель.

Медичні ноші, типи і застосування

Транспортування хворих. Основні правила

Основні правила переноски на ношах

Історія перевезень хворих в Києві

Медичні анекдоти

Google аналитика Медперевезення.