Перевезення лежачих та сидячих інвалідів по Києву, а якщо є потреба то і за межі міста, при необхідності спустимо і піднімемо на поверхи.
Фахівці, що мають багаторічний досвід  можуть швидко приїхати грамотно і акуратно перекласти інваліда з ліжка на каталку або на ноші,  укриють ковдрою в чистій підковдрі, підкладуть подушку, без проблем здійснять спуск інваліда по сходах або в ліфті, перевезуть в потрібне місце та піднімуть на поверхи.  Медична бригада накладе транспортні шини і фіксувальні подушки, виміряє тиск і зробить все необхідне.
Каталка має досить товстий і м’який матрац, в холодний час на каталці і носилках постійно пристебнути термоматраци.
У мікроавтобусі каталка і інвалідне крісло надійно кріпляться до підлоги.
Є місця для супроводжуючих і речей інваліда.
Можемо здійснити перевезення в лікарню та з лікарні, в поліклініку, на обстеження, між квартирами, в банк, на вокзал, на дачу, …
Медичний супровід і санітари.
У салоні завжди тепло.

Інвалідам ВВВ, праці, дитинства, за віком, через хворобу і т.п. рекомендуємо завчасно (за два тижні до запланованого перевезення організованої) звертатися з повним пакетом документів до соціальних служб Києва, де вони перебувають на обліку, з письмовим проханням зареєструвати їх і виділити транспорт соціальних служб для перевезення).

У нас тільки платне перевезення.

 

Перевезення інвалідів 

Транспортування хворих на госпіталізацію 

Догляд та реабілітація Life-House

Перевезення пацієнтів в аэропорти “Бориспіль”, “Київ”.

Перевезення хворих після КОВІД 

Де вакцинуватися від COVID в Києві і області – адреси і телефони.

 

Google аналитика