Медичне перевезення лежачих хворих по Києву і області обладнаним транспортом від ліжка до ліжка, підйом і спуск з поверхів буває БЕЗКОШТОВНО. Кваліфіковані медичні бригади забезпечать безпечне і акуратне транспортування хворого або інваліда від ліжка до ліжка і при необхідності нададуть медичну допомогу в дорозі.

Ми дбаємо про вашу безпеку та безпеку ваших близьких.

На всіх повинні бути одягнені медичні маски.

Перевезення хворих виконується лежачи або сидячи обладнаним медичним транспортом, можливий медичний супровід, підйом на поверхи безкоштовно при використанні вантажного ліфта або в пасажирському ліфті, в деяких випадках безкоштовно піднімемо і по сходах.

Детальна інформація о тарифах на сторінці ВАРТІСТЬ

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-426-43-10

096-825-80-82 

 

066-968-64-94

066-581-07-92

  

063-658-16-26

093-058-82-88

   

Залежно від вимог щодо транспортування хворого підбирається медичний транспорт і супровід бригади досвідчених і акуратних санітарів, фельдшера або лікаря. Ми розуміємо вашу фінансову ситуацію тому завжди пропонуємо най економніший варіант.

 

 

Всі автомобілі мають багатофункціональні каталки для перевезення лежачих хворих з регулюванням положення спини, інвалідне крісло, крісло для перенесення хворих, носилки м’які для перенесення хворих малої та середнього ваги, носилки м’які для перенесення дуже великої ваги. При необхідності бригада може взяти носилки каркасні багатофункціональні, носилки “Щит”, “Вакуумні матрац-носилки”, кисень, ІВЛ, різні імобілізаціоні транспортувальні шини і багато іншого обладнання.

   

Медична допомога в дорозі. Ми підбираємо бригади згідно діагнозу і стану хворого, в бригаді може бути кваліфікований лікар або фельдшер, як правило вони мають великий досвід роботи в службі швидкої допомоги. При важкому стані хворого може бути притягнутий лікар вузького профілю (невропатолог, кардіолог, анестезіолог, …).

   

 

Бригади мають багаторічний досвід роботи і можуть при необхідності пронести хворого на ношах або в кріслі по сходах на потрібний поверх, сума підйому (спуску) прораховується диспетчером. У деяких випадках хворих вагою до 90 кг. з травмами ніг можна підняти (спустити) на поверхи безкоштовно

Вага 150 кг

Вартість перевезення і перенесення хворого по сходах обмовляється диспетчером. Тільки професіонали виконують перевезення хворих без погіршення стану хворого при транспортуванні. Варто відзначити, що не такий вже легкий процес, як може здатися на перший погляд тому спеціальні знання і великий досвід бригад гарантують успіх.

Замовте перевезення і вам більше не потрібно більше переживати і нервувати, за справу беруться фахівці з великим досвідом.

Чому саме у нас краще зробити замовлення:

 • Завжди пропонується найменший тариф на перевезення, є знижки
 • Транспортування здійснюється від ліжка до ліжка
 • Можлива оперативна перевезення хворих по Києву
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Є можливість надання транспорту та медичної бригади в залежності від діагнозу і стану пацієнта
 • Кваліфіковані медичні бригади з великим досвідом
 • Постійно в наявності вільний медичний транспорт
 • Автотранспорт укомплектований лежачої каталкою, інвалідним кріслом, кріслом для перенесення, різними носилками і всім необхідним для транспортування пацієнтів
 • Перевезення хворих здійснюється лежачи, а при бажанні сидячи в кріслі
 • Завжди чисті ліжку, теплі сучасні ковдри і подушки
 • Автомобілі обладнані і укомплектовані згідно свого завдань
 • Прийом замовлень з 7-30 до 21-30 без вихідних
 • Завжди вільні лінії зв’язку
 • Швидкий спосіб замовлення (по телефону)
 • Зручна форма оплати (після виконання замовлення)

Якщо у Вас немає ліфта і необхідні підйоми в ручну, бригада підніме хворого на будь-який поверх, ми можемо організувати підйом хворого навіть при великій вазі. Залежно від діагнозу і стану людини ми підбираємо бригаду яка впорається з поставленими завданнями.

Всі автомобілі мають багатофункціональні каталки для перевезення лежачих хворих з регулюванням положення спини, інвалідне крісло, крісло для перенесення хворих, носилки м’які, носилки м’які для перенесення хворих великої ваги, носилки каркасні, при необхідності бригада може взяти “Вакуумні носилки”, або носилки “Щит “.

При перевезенні

– У салоні автомобіля один з супроводжуючих повинен знаходиться поряд з хворим, щоб контролювати його стан і зручне положення тіла

– Супроводжуючим необхідно триматися за поручні, наявні в автомобілі і не вставати зі своїх місць без дозволу

– Супроводжуючий повинен бути спокійним і не турбувати перевезеного своїм схвильованим або стурбованим виглядом

– Намагайтеся заспокоїти, підбадьорити і розвеселити перевезеного

– Після прибуття на місце, з машини спочатку переносяться речі

– Перевіряються і звільняються проходи і готовність ліжка для хворого .

Бригади виконують кваліфіковану перевезення лежачих хворих завдяки великому досвіду транспортування, а спеціалізовані автомобілі забезпечують достатній комфорт і швидкість. Хворого можуть супроводжувати два, а в деяких випадках троє родичів. У машину можна взяти кілька сумок з особистими речами хворого, інвалідне крісло, ходунки, милиці. Ми забезпечимо безпечне транспортування хворих в стаціонар, перевезення хворих з лікарні в лікарню, з лікарні додому.

Звичайний здорова людина, захопивши на виході сумочку, легко збігає з третього – четвертого поверху, застрибає в таксі і поїхали швидко, не звертаючи уваги на вибоїни і ями на дорозі тому, що всі його думки зайняті метою поїздки.

Перевезення хворого проводиться абсолютно інакше – диспетчер при замовленні збирає НЕОБХІДНІ дані про пацієнта для бригади, яка буде виробляти перевезення, задаються стандартні питання, і відповіді на них заносяться до бланку. Після заповнення бланка диспетчер приймає рішення про те яка бригада підходить під той чи інший випадок, зв’язується з бригадою, передає дані про стан і отримають згоду бригади на перевезення, бригада повідомляє час, коли вона може прибути до пацієнта. Після цього розраховується повна вартість перевезення. На це йде від 3 до 9 хвилин. Після чого диспетчер підтверджує прийняття заявки, уточнює час і остаточну вартість.

Бригада прибуває до пацієнта з необхідним медичним обладнанням, напрямок або виписку з історії хвороби, дивиться хворого, лікар або фельдшер бригади, на свій розсуд, проводить вимірювання артеріального тиску, накладає транспортні шини на перелом, може зробити знеболюючий або інший необхідний укол, використовуючи препарати які використовує хворий і на які у нього немає алергії.

Підготовленого до транспортування хворого бригада перекладає на спеціальні медичні ноші або пересаджує в спеціальне крісло для перенесення максимально акуратно і дбайливо, хворого закутують і фіксують спеціальними ременями, після чого виробляють спуск по сходах або в ліфті. Якщо в будинку є вантажний ліфт, то за пацієнтом піднімаються з лежачою каталкою і спускають його в вантажному ліфті, перенесення на кілька сходинок при вході в будівлю не є проблемою. Сидячого хворого можна перевезти в кріслі надійно зафіксувавши інвалідне крісло в санітарному мікроавтобусі. Хворих, яким переважно їхати лежачи біля будівлі перекладають з носилок або крісла на лежачу каталку, застелену чистою простирадло, вкривають ковдрою в чистому підодіяльнику, підкладають подушку і подушечки, фіксують на каталці, піднімають підголівник на зручну для пацієнта висоту. Каталка надійно фіксується в автомобілі. В дорозі за станом пацієнта постійно ведеться спостереження і при необхідності надається допомога.

Після прибуття в місце призначення хворого піднімають на лежачої каталці в вантажному ліфті, в кріслі в пасажирському ліфті або на ношах по сходах і перекладають в ліжко. У разі якщо хворого перевозять на не тривале обстеження (Рентген, аналізи, консультації, МРТ, КТ, УЗД) то бригада постійно супроводжує, акуратно перекладає з каталки на пристосування діагностичного обладнання і надає підтримку і можливу допомогу. Після виконання процедур пацієнта транспортують назад, як описано вище..

 

Безкоштовно перевозимо інвалідів АТО.

При замовленні не слід приховувати діагноз, тяжкість стану, істинний вага хворого, так як координатору необхідно буде вирішити, якого профілю направити машину і з якою бригадою.

Як замовити перевезення хворого?

– Дуже просто!

  Достатньо лише зателефонувати.

   

Шановний клієнт! Залиште, будь ласка, свій відгук про перевезення та оцініть професіоналізм роботи бригади на 1medars@ukr.net. Заздалегідь вдячні.

 

Ми виконуємо різні види транспортування хворих:       

Перевезення хворих з квартири – в квартиру                                           

Перевезення хворих з лікарні – додому з підйомом                                   

Транспортування хворих на планову госпіталізацію по Києву                    

Перевезення хворих з лікарні – до лікарні з лікарем                                 

Перевезення хворого на рентген по Києву, БЕЗКОШТОВНО спуск і підйом 

Перевезення хворих по Київській області                                                 

Перевезення хворого на дачу або з дачі                                                  

Перевезення хворих з переломами, спеціалізована бригада                     

Перевезення хворих в хоспіс по Києву з фельдшером                               

Перевезення хворих з Києва по Україні                                                   

Перевезення хворих на обстеження Київ – МРТ, КТ, УЗД                          

Перевезення інвалідів по Києву та Київській області                                

Перевезення лежачих та сидячих інвалідів по Києву                               

Перевезення хворих в потяг чи з потягу                                                 

Перевезення пацієнтів в аеропорти “Бориспіль”, “Київ”                           

Транспортування хворого з аеропорту Бориспіль, Київ                           

Транспортування                                                                                   

Перевеземо з Києва в міста Біла Церква Бориспіль Бородянка Бровари Брусилів Васильків Вінниця Володимир-Волинський Вишгород Дніпро Житомир Жмеринка Запоріжжя Івано-Франківськ Ірпінь Кагарлик Кам’янець-Подільський Канів Каховка Кропивницький Козелець Конотоп, Коростень Коростишів Корсунь-Шевченківський Кременчук Лубни Львів Макаров Малин Мелітополь Могилів Подільський Немирів Миколаїв Обухів Овруч Одеса Переяслав-Хмельницький Пирятин Полтава Прилуки Сміла Тернопіль Фастів Харків Черкаси Чернівці та інші. Перевезення хворих Київ медична перевезення хворих по Києву дешево безкоштовне перевезення лежачих хворих Київ тільки для інвалідів АТО безкоштовно, терміново перевезення по місту транспортування, вартість та знижки перевезення лежачих хворих з лікарні додому дешево з лікарем лежачі швидка допомога з лікарем Київ Буча Боярка Вишгород Бориспіль Бровари Ворзель Глеваха Дмитрівка Ірпінь Літки Пустомити Підгірці Фастів Обухів Чернігів, Овруч Житомир на госпіталізацію в лікарню швидко. Державна безкоштовна швидка допомога не виконує перевезення хворих по Києву з лікарні і на планову госпіталізацію в лікарню безкоштовно або за гроші.

ПОРАДИ

Як доглядати за хворим                                         

Поради по спілкуванню з хворим після інсульту                   

Поради по харчуванню хворих                                            

Поради щодо профілактики пролежнів                               

Поради щодо профілактики застійної пневмонії                   

Як навчити ходити хворого                                                  

Діти і хворий в родині                                          

Ви не в силах доглядати за хворим – тут вам допоможуть!  

Поради при відвідуванні хворого                                        

Нейрореабілітація в державних клініках Києва                  

Реабілітація після інсультів та переломів в Life-House____

Центри нейрореабілітації хворих в Києві                           

Протезування перелому шийки стегна в Києві