Перевезення лежачих хворих з підйомом по Києву та області обладнаним медичним транспортом від ліжка до ліжка. Підйом та спуск з поверхів сходами. Київ. Кваліфіковані медичні бригади забезпечать безпечне та акуратне транспортування хворого у мікроавтобусах швидкої допомоги, медичної допомоги або у санітарних з відповідним обладнанням та бригадами.

 

Перевозка больных по Киеву

Перевезення лежачих хворих по Києву та області обладнаним медичним транспортом від ліжка до ліжка, підйом та спуск хворих з поверхів сходами.

Перевезти лежачого хворого по Києву недорого можливо!

 

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

 

Багато хто вважає, що перевезення лежачих хворих це так само просто як поїхати на звичайному таксі це помилкова думка через відсутність спеціальних знань.

Ми дбаємо про вашу безпеку та безпеку ваших близьких.

 

Тільки професіонали виконують перевезення лежачих хворих без погіршення стану хворого під час транспортування. Бригади виконують кваліфіковане перевезення лежачих хворих завдяки великому досвіду транспортування, а спеціалізовані автомобілі забезпечують достатній комфорт та швидкість.

 

Транспортировка лежачих больных по Киеву, области

Транспортировка лежачих больных с подъёмом на этажи по Киеву

Вартість перевезення лежачих хворих та перенесення хворого сходами обумовлюється диспетчером при прийнятті замовлення, а підйом і спуск з поверхів буває безкоштовним.

Диспетчерская служба перевозки больных саморитяне

Диспетчерская служба медицинской перевозки больных

Залежно від діагнозу та стану людини ми підбираємо бригаду, яка впорається з поставленими завданнями. Санітарне перевезення лежачих хворих завжди коштує дешево тому що є знижки.

Замовте перевезення лежачих хворих і вам більше не потрібно більше переживати і нервувати, за справу беруться фахівці з великим досвідом.

Ми розуміємо вашу фінансову ситуацію, тому завжди пропонуємо найекономніший варіант.

Замовлення перевезення лежачих хворих

Як замовити перевезення лежачого хворого?

– Дуже просто!

Достатньо лише зателефонувати.

Диспетчер при замовленні збирає лише НЕОБХІДНІ дані про пацієнта для бригади, яка здійснюватиме перевезення. Задаються стандартні питання, і відповіді на них заносяться до бланку. За бажанням ви можете не називати імені та по батькові хворого. Інформація про хворого потрібна тільки для того правильного вибору бригади і щоб не було плутанини з хворими вона не обробляються і зберігаються тільки в паперовому вигляді потрібний час, а потім знищуються.

Само собою, що замовлення не слід приховувати діагноз, тяжкість стану, справжню вагу хворого, оскільки координатору необхідно буде вирішити, якого профілю направити машину і з якою бригадою.

Після заповнення бланка диспетчер перш за все приймає рішення про те, яка бригада підходить під той чи інший випадок. Потім зв’язується з бригадою, передає дані про стан і отримує згоду бригади на перевезення та час її прибуття до пацієнта. Після цього розраховується повна вартість перевезення, на все це йде, як правило, від трьох до дев’яти хвилин. На закінчення диспетчер підтверджує замовнику прийняття заявки, уточнює час та остаточну вартість.

Заказали перевозку больного – почитайте, что необходимо делать дальше, кликнув сюда

 

Перевезення хворих на швидкий допомозі Київ

Перевезення лежачих хворих від ліжка до ліжка.

Бригади забезпечать безпечне транспортування хворих до стаціонару, перевезення хворих із лікарні до лікарні, з лікарні додому, між квартирами.

Залежно від стану хворого підбирається медичний транспорт та супровід бригади. Перевозять хворих досвідчені фельдшера чи лікарі та уважні санітари, які доставлять хворого від ліжка до ліжка.Бригади забезпечать безпечне транспортування хворих до стаціонару, перевезення хворих із лікарні до лікарні, з лікарні додому, між квартирами.

Перевезення лежачих хворих здійснюється обладнаними медичними автомобілями лежачи на каталці – трансформері, на каталці – трансформері або сидячи в інвалідному кріслі яке надійно фіксується в автомобілі, можливий медичний супровід.

Іншими словами – недороге медичне таксі для лежачих хворих та медичні бригади перевезення хворих забезпечать безпечне та акуратне транспортування хворого чи інваліда.

У нас безкоштовне перевезення во Києву поранених учасників бойових дій у війні з рашкою.

Перевозка лежачего больного от кровати до кровати.

Перевезення хворих Київ недорого

Медицинская перевозка лежачих больных по Киеву и области

Завжди хворого можуть супроводжувати два, а в деяких випадках три родича.

Додатково в машину можна взяти кілька сумок з особистими речами хворого, інвалідне крісло, ходунки, милиці. Ми забезпечимо безпечне транспортування хворих до стаціонару, перевезення хворих з лікарні до лікарні, з лікарні додому.

Перевозка больных по Киеву недорого

Перевозка больных по Киеву недорого

Перевозка больных Киев недорого с фельдшером

Перевозка лежачих больных по Киеву из больницы домой бесплатно по списку

Обладнання автомобілів для перевезення хворих.

Усі автомобілі мають багатофункціональні каталки для перевезення лежачих хворих з регулюванням положення спини, інвалідне крісло, крісло для перенесення хворих, носилки м’які для перенесення хворих малої та середньої ваги, носилки м’які для перенесення дуже великої ваги.

Оборудованные автомобили для перевозки лежачих больных.

Перевозка больных на скорой помощи Киев

Перевозка больных на скорой помощи Киев – Украина

Зокрема при необхідності бригада може взяти носилки каркасні багатофункціональні, носилки “Щит”, “Вакуумний матрац-носилки”, кисень, ШВЛ, різні мобілізаційні транспортувальні шини та багато іншого обладнання.

Каталка для транспортировка пациентов по Киеву Транспортировка пациентов по Киеву, каталка-кресло.

Медичні носилки, типи і застосування

Перевозка лежачих больных - носилки ЛодочкаПеревозка больных вакуумные носилки

Підготовка хворого до перевезення

Бригада прибуває до пацієнта з необхідним медичним обладнанням, насамперед лікар чи фельдшер бригади ознайомиться з направленням чи випискою з історії хвороби, дивиться хворого. За необхідності проводить вимірювання артеріального тиску,  накладає транспортні шини на перелом. Фельдшер може зробити знеболюючий або інший необхідний укол, використовуючи препарати, які приймає хворий і на які у нього немає алергії.

Спуск та підйом хворого на поверхи

 

Насамперед підготовленого до транспортування хворого бригада перекладає на спеціальні медичні ноші або пересаджує у спеціальне крісло для перенесення максимально акуратно та дбайливо, хворого закутують та фіксують спеціальними ременями, після чого проводять спуск сходами або ліфтом. Якщо в будівлі є вантажний ліфт, то за пацієнтом піднімаються з лежачою каталкою. Спускають його у вантажному ліфті, перенесення на кілька сходинок при вході до будівлі не є проблемою.

Хворих, яким переважно їхати лежачи біля будівлі перекладають з нош або крісла на лежачу каталку, застелену чистим простирадлом. Пацієнта вкривають ковдрою в чистому підковдру, підкладають подушку та подушечки, фіксують на каталці, піднімають підголівник на зручну для пацієнта висоту. Каталка надійно фіксується в автомобілі. У дорозі за станом пацієнта постійно ведеться спостереження та за необхідності надається допомога.

Перевозка лежачих больных большого веса по Киеву

Перевозка лежачих больных большого веса по Киеву

Перевезення лежачих хворих по Києву і області дешево.

Перевезення лежачих хворих по Києву і області дешево   

Підйом безкоштовно

Слід зазначити що є безкоштовний підйом хворого на поверхи при використанні вантажного або пасажирського ліфта, а в деяких випадках безкоштовно піднімемо і по сходах.

Якщо у Вас немає ліфта і необхідні підйоми в ручну, бригада сама підніме хворого на будь-який поверх. Звичайно ми можемо організувати підйом хворого навіть за дуже великої ваги пацієнта.

Знову ж таки бригади мають багаторічний досвід роботи і можуть за необхідності пронести хворого на ношах або в кріслі сходами на потрібний поверх. Сума підйому (спуску) прораховується диспетчером. У деяких випадках хворих вагою до 90 кг із травмами ніг та у деяких інших випадках можна підняти (спустити) на поверхи безкоштовно

Медична допомога при перевезенні хворого

До того ж ми підбираємо бригади згідно з діагнозом та станом хворого, у бригаді може бути кваліфікований лікар або фельдшер, як правило, вони мають великий досвід роботи в службі швидкої допомоги.

Додатково, при тяжкому стані хворого може бути залучено лікаря вузького профілю (невропатолог, кардіолог, анестезіолог, …). Перевезення хворих проводиться як у місті та інші міста.

Як виконується транспортування хворих

Медицинская помощь при перевозке больного

Перевозка больных по Киеву - скорая помощь

Перевозка больных по Киеву – скорая помощь

Перевезення хворих по Киїіській області

Перевезення хворих по Києву та Київській області недорого

Медукладка врача медицинской перевозки больных Киева

Медукладка лікаря

При перевезенні лежачого хворого

– У салоні автомобіля один з супроводжуючих повинен знаходиться поряд з хворим, щоб контролювати його стан і зручне положення тіла.

– Супроводжуючим необхідно триматися за поручні, наявні в автомобілі і не вставати зі своїх місць без дозволу.

– Супроводжуючий повинен бути спокійним і не турбувати перевезеного своїм схвильованим або стурбованим виглядом

– Намагайтеся заспокоїти, підбадьорити і розвеселити перевезеного

– Після прибуття на місце, з машини спочатку переносяться речі

– Перевіряються і звільняються проходи і готовність ліжка для хворого.

При перевозке лежащего больного

Після прибуття в місце призначення

Після прибуття в місце призначення хворого піднімають на лежачій каталці у вантажному ліфті, в кріслі в пасажирському ліфті або на ношах по сходах і перекладають у ліжко. Якщо хворого перевозять на нетривалі обстеження (Рентген аналізи консультацію МРТ КТ УЗД) то бригада постійно супроводжує хворого. Акуратно перекладає з каталки на пристрої діагностичного обладнання і надає підтримку та можливу допомогу. Після виконання процедур пацієнта транспортують назад, як описано вище.

Як здійснюється транспортування хворих  

Перевезення хворих після інсульту Київ, дешево

Перевезення хворих після інсульту додому, в іншу клініку на реабілітацію, для догляду в пансіонат.

Шановний клієнт! Залиште, будь ласка, свій відгук про перевезення та оцініть професіоналізм роботи бригади на 1medars@ukr.net. Заздалегідь вдячні.

Перевозка лежачих больных Киев

Перевозка лежачих больных Киев – Медперевозка

Перевозка больных Киев недорого - Медперевозка

Выполняем различные виды перевозки больных:

Медицинская перевозка больных из больницы  — домой с подъемом на этажи

Перевозка лежачих больных по Киеву на плановую госпитализацию 

Транспортировка больных из больницы — в больницу с врачом         

Перевозка больных Вышгород

Перевозка лежачих больных с переломами 

Медицинская перевозка больного на рентген костей по Киеву   

Перевозка больного на дачу или из дачи 

Перевозка больных Киев, спуск и подъёмом и  на этажи по лестнице

Медицинская перевозка лежачих больных из Киева по Украине

Перевозка больных из квартиры — в квартиру с подъёмом на этажи

Перевозка больных по Киевской области, в Киев и из Киева в область

Медицинская перевозка лежачих больных Боярка

Выполним перевозку инвалидов по Киеву и Киевской области    

Перевозки лежачих и сидячих инвалидов по Киеву

Транспортировка больных на обследования в Киеве – МРТ, КТ, УЗИ 

Перевозка больных в хоспис Киева с фельдшером         

Доставка пациентов в аэропорты Борисполь, Киев    

Перевозка лежачих больных Киев из аэропорта Борисполь      

Выполняем различные виды перевозки больных

Перевозка больных Киев

Перевозка больных Киев

Перевозка больных большого веса лёжа и в кресле Киев

Перевозка больных по Киеву

Отже, чому саме у нас краще зробити замовлення:

– Завжди пропонується найменший тариф на перевезення, є знижки

– Транспортування здійснюється від ліжка до ліжка

– Можлива оперативна перевезення хворих по Києву

– Індивідуальний підхід до кожного клієнта

– Є можливість надання транспорту та медичної бригади в залежності від діагнозу і стану пацієнта

– Кваліфіковані медичні бригади з великим досвідом

– Постійно в наявності вільний медичний транспорт

– Автотранспорт укомплектований лежачої каталкою, інвалідним кріслом, кріслом для перенесення, різними

носилками і всім необхідним для транспортування пацієнтів

– Перевезення лежачих хворих здійснюється лежачи, а при бажанні сидячи в кріслі

– Завжди чисті ліжку, теплі сучасні ковдри і подушки

– Автомобілі обладнані і укомплектовані згідно свого завдань

– Прийом замовлень з 7-30 до 21-30 без вихідних

– Завжди вільні лінії зв’язку

– Швидкий спосіб замовлення (по телефону)

– Зручна форма оплати (після виконання замовлення)

Таким чином виконуємо перевезення лежачих хворих по Києву на обстеження, на планову госпіталізацію до лікарні, також здійснюємо перевезення з лікарні додому. Звичайно є і безкоштовне перевезення лежачих хворих на Київ, але тільки для інвалідів згідно списка.

До уваги, безкоштовна державна швидка допомога не виконує перевезення по місту Києву хворих на планову госпіталізацію до лікарні, з лікарні додому, з однієї лікарні до іншої лікарні по Києву безкоштовно і навіть за гроші.

Поради від лікаря що до медичного перевезення хворих

Поради від лікаря

ПОРАДИ                                       

Як доглядати за хворим                                   

Поради по спілкуванню з хворим після інсульту

Харчування хворих                                       

Поради щодо профілактики застійної пневмонії

Профілактика пролежнів                               

Як навчити ходити хворого                             

Діти і хворий в родині                                       

Ви не в силах доглядати за хворим – тут вам допоможуть!

Поради при відвідуванні хворого                         

Психологічний стан хворої людини                     

Нейрореабілітація в державних клініках Києва

Реабілітація після інсультів та переломів в Life-House

Центри нейрореабілітації хворих в Києві             

Протезування перелому шийки стегна в Києві

 

Бесплатная перевозка больных самаритяне дёшево государственная скорая помощь

Google аналитика Медперевезення