Виконаємо транспортування хворого по Києву, Київській області, з області до Києва і назад, обладнаний медичний транспорт і мінімальні тарифи від 790 грн.

Бригада приїде до вас додому в режимі медичне таксі – медтаксі на медичному обладнаному мікроавтобусі, подивиться хворого, професійно акуратно і дбайливо перекладе хворого, при показаннях накладе медичні іммобилизаційні шини та спеціальні підставки, перевезе на рентген, буде супроводжувати і перекладати на на дослідженні, на консультації та при маніпуляціях з гіпсом, а після доставить назад в квартиру в ліжко.

Перевезення може бути здійснене тільки при ВІДСУТНОСТІ ОЗНАК ОРВІ ЯК У ТОГО КОГО ХОЧУТЬ ПЕРЕВЕЗТИ ТАК І В ЙОГО РОДИЧІВ, на всіх повинні бути одягнені медичні маски.

Перенесення хворого по сходах проводиться на спеціальних каркасних носилках, вантажному ліфті на медичній каталці, в пасажирському ліфті на каталці-трансформере або на інвалідному кріслі. В можливий БЕЗКОШТОВНИЙ спуск і підйом хворого на поверхи.

Транспорт має зручні салони укомплектовані лежачою м’якою каталкою, кріслом-гойдалкою, кріслом для перенесення, різними носилками і всім необхідним для транспортування пацієнтів лежачи і сидячи. Хворого покладуть на чисту і теплу постіль, огорнуть теплою ковдрою в підодіяльник, підкладуть подушку і подушечки, при перенесенні захистять від снігу і дощу.

До складу бригад, в залежності від поставлених завдань, можуть входити – лікар, фельдшер, санітари. При необхідності хворому нададуть медичну допомогу в дорозі.

Завжди пропонуємо помірні тарифи і можливий БЕЗКОШТОВНИЙ підйом / спуск на поверхи.

В усіх машинах тепло.

Для инвалидов АТО перевозка бесплатная.

 

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-426-43-10

096-825-80-82 

 

066-968-64-94

066-581-07-92

  

063-658-16-26

093-058-82-88

Підготуйтеся до приїзду бригади.

  • Приготуйте щоб взяти з собою колишні рентгенівські знімки і паспорт хворого
  • Звільніть проходи, максимально відкрийте внутрішні двері.
  • До приїзду бригади помийте хворого в районі тазу і одягніть чистий памперс !!! Обробіть пролежні і рани! Бригада має право відмовитися від перевезення недоглянутого хворого.
  • Хворий повинен лежати!
  • В день перевезення хворому не давайте багато їжі і рідини.
  • Одягніть на хворого чисте і просторе нижню білизну, шкарпетки.
  • При транспортуванні з використанням інвалідного крісла можна надіти спортивний костюм,
  • Не слід одягати на хворого: Піджак, сорочку, краватку, брюки, джинси, спідницю, колготки, туфлі, чоботи, пальто, куртку, окуляри, шпильки, прикраси.