Транспортування хворих по Київській області від ліжка до ліжка з лікарень – додому з підйомом на поверхи, на планову госпіталізацію, на діагностичне обстеження і назад, …

Доставимо пацієнтів додому в зв’язку з їх планової випискою з лікувальних установ, в медичні установи для планової госпіталізації, виконання призначених лікувальних процедур і проведення діагностичних досліджень.

Перевезення може бути здійснене тільки при ВІДСУТНОСТІ ОЗНАК ОРВІ ЯК У ТОГО КОГО ХОЧУТЬ ПЕРЕВЕЗТИ ТАК І В ЙОГО РОДИЧІВ, на всіх повинні бути одягнені медичні маски.

Досвідчений медичний персонал може винести хворого в машину на носилках і занести потім туди, куди він повинен бути доставлений або його перевезе в машину і з машини на нашій каталці.

Перевезення хворих по Київській області проводиться обладнаними медичними автомобілями з супроводом лікаря або фельдшера, можлива медична допомога в дорозі.

Велика частина хворих, яким потрібна перевезення – це інваліди з обмеженою рухливістю після травм, інсульту і з хронічними захворюваннями. Для їх супроводу, як правило, не потрібно лікар, в цьому випадку ми пропонуємо бригаду санітарів що здешевлює перевезення.

Всі автомобілі мають прекрасне опалення з підтриманням заданої температури, як в дорозі, так і при тривалій стоянці, деякі автомобілі обладнані кондиціонерами..

Ціна транспортування хворого залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів. Виробляємо перевезення на будь-які відстані в Київ або з Києва.

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-426-43-10

096-825-80-82 

 

066-968-64-94

066-581-07-92

  

063-658-16-26

093-058-82-88