Перевезення в хоспіс та паліативне відділення по Києву від 750 грн, при необхідності перенесемо хворого по сходах. Медичний супровід. Бригада приїде вподовж години – двох, а краще замовлення зробити заздалегідь.

Мед.автомобілі, обладнані під перевезення лежачих хворих і оснащені всім необхідним інвентарем для перенесення хворих і підйомів на необхідний поверх.

Перевезення може бути здійснене тільки при ВІДСУТНОСТІ ОЗНАК ОРВІ ЯК У ТОГО КОГО ХОЧУТЬ ПЕРЕВЕЗТИ ТАК І В ЙОГО РОДИЧІВ, на всіх повинні бути одягнені медичні маски.

Однією з найбільш складних і відповідальних перевезень є перевезення в паліативне відділення – хоспіс в зв’язку з тим що пацієнт як правило знаходиться в тяжкому стані і давно приймає сильнодійні препарати. Так як таке перевезення є плановим, з направленням лікаря та з погодженням з хоспісом, то державна служба “103” таких перевезень не виконує, а ми готові вам допомогти і взяти на себе всі проблеми пов’язані з перевезенням хворого. Ми надамо повний комплекс послуг з перевезення від ліжка до ліжка.

Ми збережемо в таємниці від хворого що його везуть в хоспіс і пояснимо йому що перевозимо в дуже гарне терапевтичне відділення.

Перевезення людини, прикутого до ліжка – величезний стрес, як для нього самого, так і для його родичів. Саме тому тут так важлива турбота і увага, а також дбайливе ставлення до пацієнта і спокій його родичів.

Ціна транспортування хворого залежить від його стану, чисельності та кваліфікації супроводжуючого персоналу, пункту призначення та інших факторів.

Всі автомобілі можуть взяти ДВОХ родичів хворого і речі необхідні хворому.

У всіх машинах тепло, є лежачі каталки, носилки, інвалідні крісла. Частина автомобілів обладнана кондиціонерами з кліматконтролем.

Родичі повинні максимально стабілізувати стан хворого згідно призначень лікаря.
Не напружуйте і не тормошить хворого перед перевезенням:
  • Акуратно одягніть чистий памперс
  • На хворого не потрібно одягати кальсони, брюки – при бажанні одягніть на нього чисті спортивні штани
  • Не одягайте на нього светр через голову краще одягніть кофту як дитячу распашонку
  • Не одягайте на хворого чоботи, черевики, туфлі (тапочки бажано одягнути якщо хворого будуть спускати з використанням крісла)
  • Гольфи теж не бажано одягати – одягніть вільні шкарпетки
  • У прохолодну погоду приготуйте для хворого в’язану шапочку.

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-426-43-10

096-825-80-82

 

066-968-64-94

066-581-07-92

 

063-658-16-26

093-058-82-88

 

Замовлення бажано зробити заздалегідь, тоді в зв’язку з великою кількістю вільного транспорту можна підібрати більш дешевий варіант і на більш зручний для Вас час.