Перевезення хворих з киснем після COVID по Києву та області – з лікарні додому, на госпіталізацію, між лікарнями на автомобілі медичної допомоги, з лікарем або фельдшером. Можемо також перевезти і підняти на поверхи ослабленого після КОВІД лежачого хворого, якому не потрібний кисень з санітарною бригадою. Такі перевезення виконуються за наявності хворого негативного аналізу на КОВІД.

Хворого можна перевезти з однієї лікарні в іншу, на комп’ютерну томографію легень, з лікарні додому, між квартирами, з дачі в Київ.

Можливе перенесення хворого по сходах на носилках або в кріслі. Перевозити хворого будуть на автомобільній лежачій каталці яка входить і в вантажні ліфти будинків. В автомобілі тепло і підтримується комфортна для пацієнта температура. Виконуються всі передбачені заходи безпеки.    

Транспортування після COVID

У клініці зобов’язані підготувати і максимально стабілізувати стан хворого, так як при COVID-19 загострюються хронічні захворювання і можлива залишкова пневмонія. Фельдшер бригади завжди перевіряє стан пацієнта, а транспортування виконується з урахуванням індивідуального підходу до здоров’я хворого і рекомендацій лікаря.

При важкій пневмонії і негативному аналізі ПЛР на КОВІД хворих пневмонією госпіталізують до терапевтичного або в пульмонологічне відділення. При необхідності бригада візьме необхідне для підтримки дихання кількість кисню в балонах.

У разі якщо бригада змушена заходити навіть на короткий час в небезпечну “Червону зону” то виконуються всі дії відповідно до перевезення хворого з COVID-19.

Дезінфекція 

Потрібно розуміти, що навіть після негативного аналізу на COVID в речах хворого ще деякий час зберігається вірус, особливо це враховується при перевезенні хворого з лікарні.

На останок, виконавши перевезення хворого бригада обробляє дезінфікуючим розчином захисні костюми і салон автомобіля, потім знімає захисні костюми і поміщає їх в герметичні мішки для відходів.

Замовили перевезення хворого, що необхідно робити далі.

Перевезення хворих на COVID-19

Де вакцинуватися від COVID в Києві і області – адреси і телефони.

Перевезення хворих з лікарні – до лікарні з лікарем.

Транспортування хворих по Київській області

 

Google аналитика