Безкоштовне перевезення хворих та поранених захисників України (Учасників Бойових Дій) у війні з росією, навіть не з метою допомогти матеріально, а щоб висловити свою глибоку повагу до них.

Здійснюємо безкоштовне перевезення з військового шпиталю, лікарень, пансіонатів, реабілітаційних центрів територією Києва додому, до реабілітаційних центрів, санаторій. Перевезення хворого здійснюється в обладнаному медичному автомобілі з медичною або санітарною бригадою.

Перевезення потрібно замовляти за добу до бажаного часу перевезення хворого.

Після прибуття на місце замовлення, найчастіше у військовий госпіталь, бригада піднімається з лежачою каталкою безпосередньо до палати де знаходиться поранений боєць, читає медичні документи та оглядає його. Консультуються з лікарем для того, щоб під час перевезення не було ніяких несподіванок. Робить необхідні маніпуляції, щоб правильно та якісно виконати всі дії, пов’язані з перевезенням. При необхідності накладають транспортні шини на місця ушкодження кісток і суглобів, намагаються робити все дуже акуратно.

Після підготовки пораненого до перевезення перекладають за допомогою м’яких нош на каталку, вкривають ковдрою і фіксують ременями, що гарантує безпеку при перевезенні. На цій каталці спускають у лікарняному ліфті, на цій же каталці поміщають в автомобіль, де каталка якісно фіксується до підлоги автомобіля. В автомобілі, пацієнта влаштовують якнайзручніше, після чого сідають супроводжуючі та бригада.

За бажанням сидячого пораненого можна перевести в інвалідному візку, якщо немає до цього жодних протипоказань і згоду лікаря. Потрібно врахувати, що перевезення пацієнтів в інвалідному візку для них психологічно вигідніше у зв’язку з тим, що вони не почуваються дуже хворими.

У дорозі за пацієнтом постійно ведеться спостереження медичним працівником і за необхідності надається медична допомога.

Після прибуття до місця призначення пацієнта на каталці викочують з автомобіля, по пандусу закочують у будівлю, а якщо немає пандуса, то прямо з каталкою вручну піднімають сходами на перший поверх і піднімають у вантажному ліфті.

Якщо ж необхідно перенести хворого сходами його перекладають з каталки на спеціальні медичні каркасні ноші, до яких його пристібають ременями для безпеки при перенесенні та підйомі сходами.

Також можна перевести пораненого на каталці, і якщо немає протипоказань, пересадити в інвалідне крісло, після чого підняти у пасажирському ліфті.

У кімнаті хворого перекладають з каркасних нош за допомогою м’яких нош на ліжко, контролюють його стан, доїдають необхідні поради, після чого бригада бажає якнайшвидшого одужання і їде.

Бійці мають різні психологічні стани від агресивності до пригніченості, це пов’язано з їх ранами та іншими ушкодженнями. Бригада завжди враховує їхній стан і намагається їм допомогти в деяких випадках жартом, а в деяких випадках підвищеною турботливістю.

 

Перевезення здійснюється виключно за рахунок коштів бригади (включно з вартістю палива) яка виконує перевезення.

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

 

 

 

 

 

 

 

 

Google аналитика Медперевезення.