Безкоштовне перевезення хворих та поранених військових – захисників України у війні з росією.

Здійснюємо безкоштовне перевезення ПО КИЄВУ – з військового шпиталю, лікарень, пансіонатів, реабілітаційних центрів, до реабілітаційних центрів, санаторіїв. Перевезення військового здійснюється в обладнаному медичному автомобілі з медичною або санітарною бригадою.

Безкоштовне перевезення поранених військових ПО КИЄВУ.

ПО КИЇВСЬКІЙ області оплачується вартість палива.

Перевезення потрібно замовляти за добу до бажаного часу перевезення хворого.

Після прибуття на місце замовлення, найчастіше у військовий госпіталь, бригада піднімається з лежачою каталкою безпосередньо до палати де знаходиться поранений боєць, читає медичні документи та оглядає його. Консультуються з лікарем для того, щоб під час перевезення не було ніяких несподіванок. Робить необхідні маніпуляції, щоб правильно та якісно виконати всі дії, пов’язані з перевезенням. При необхідності накладають транспортні шини на місця ушкодження кісток і суглобів, намагаються робити все дуже акуратно.

Після підготовки пораненого до перевезення перекладають за допомогою м’яких нош на каталку, вкривають ковдрою і фіксують ременями, що гарантує безпеку при перевезенні. На цій каталці спускають у лікарняному ліфті, на цій же каталці поміщають в автомобіль, де каталка якісно фіксується до підлоги автомобіля. В автомобілі, пацієнта влаштовують якнайзручніше, після чого сідають супроводжуючі та бригада.

За бажанням сидячого пораненого можна перевести в інвалідному візку, якщо немає до цього жодних протипоказань і згоду лікаря. Потрібно врахувати, що перевезення пацієнтів в інвалідному візку для них психологічно вигідніше у зв’язку з тим, що вони не почуваються дуже хворими.

У дорозі за пацієнтом постійно ведеться спостереження медичним працівником і за необхідності надається медична допомога.

Після прибуття до місця призначення пацієнта на каталці викочують з автомобіля, по пандусу закочують у будівлю, а якщо немає пандуса, то прямо з каталкою вручну піднімають сходами на перший поверх і піднімають у вантажному ліфті.

Якщо ж необхідно перенести хворого сходами його перекладають з каталки на спеціальні медичні каркасні ноші, до яких його пристібають ременями для безпеки при перенесенні та підйомі сходами.

Також можна перевести пораненого на каталці, і якщо немає протипоказань, пересадити в інвалідне крісло, після чого підняти у пасажирському ліфті.

У кімнаті хворого перекладають з каркасних нош за допомогою м’яких нош на ліжко, контролюють його стан, доїдають необхідні поради, після чого бригада бажає якнайшвидшого одужання і їде.

Бійці мають різні психологічні стани від агресивності до пригніченості, це пов’язано з їх ранами та іншими ушкодженнями. Бригада завжди враховує їхній стан і намагається їм допомогти в деяких випадках жартом, а в деяких випадках підвищеною турботливістю.

 

Перевезення здійснюється виключно за рахунок коштів бригади (включно з вартістю палива) яка виконує перевезення.

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

 

 

 

 

 

 

 

 

Google аналитика Медперевезення.