Перевезення хворих на COVID з киснем по Києву, Київській області, з інших міст до Києва – між клініками і з квартири в клініки. Виїжджає бригада з лікарем, медикаментами, киснем і навіть з апаратом штучної вентиляції легенів.

Є випадки, коли COVID-19 переходить у важку пневмонію, в цих випадках потрібна термінова госпіталізація, яку в Києві виконують бригади екстреної медичної допомоги, але що робити, якщо це сталося далеко від Києва – на дачі, в іншому місті?

Вихід є! Ми запропонуємо бригаду з лікарем, медикаментами, киснем і навіть з апаратом штучної вентиляції легенів (ШВЛ) і постараємося, щоб така бригада виїхала якомога швидше, але родичі повинні самі домовитися з клінікою куди збираються госпіталізувати хворого.

Так само можливе перевезення на комп’ютерну томографію (КТ) легень.

 

Прийом замовлень на транспортування,

уточнення вартості, консультації

щодня з 7-30 до 21-30 за телефонами:

(для з’єднання натисніть на номер телефону)

096-426-43-10

066-968-64-94

093-058-82-88

Після розмови не забудьте зберегти номер телефону!

 

Перед перевезенням хворих з COVID необхідно максимально стабілізувати, так як при COVID-19 загострюються хронічні захворювання і можлива пневмонія. Для хворих, у яких хвороба значно вплинула на роботу легенів бригада візьме необхідну кількість кисню в балонах і кисневе обладнання аж до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Перевезення хворих на COVID з киснем по Києву

Перевезення хворих на COVID з киснем по Києву

 

Після перевезення хворих на COVID бригада протирає руки в гумових рукавичках, зрошує салон автомобіля, а також знаходяться в ньому предмети дезінфікуючим розчином, проводить обробку захисних костюмів методом зрошення дезінфікуючим розчином відповідно до інструкції по застосуванню, потім знімає захисні костюми і поміщає їх в мішки для небезпечних відходів , зрошує дезінфікуючим засобом зовнішню поверхню мішків з використаними захисними костюмами і відносить в автомобіль. Вся бригада проводить обов’язкову дезінфекцію рук, взуття, одягу.

Автомобіль проходить обов’язкову дезінфекцію після кожного виклику.   

Перевезення хворих після КОВИД по Києву, з області в Київ

Замовили перевезення хворого, що необхідно робити далі.

Медичний транспорт.

Перевезення хворих на обстеження Київ – МРТ, КТ, УЗД.

Де вакцинуватися від COVID в Києві і області – адреси і телефони.

 

Google аналитика Медперевезення.