Транспортування хворого з аеропорту Бориспіль, Київ. Зустріч хворого в аеропорту і перевезення в лікарню або додому медичним автомобілем з необхідним обладнанням і лікарською бригадою в режимі медичного таксі. і перевезення в лікарню або додому.

Для такого транспортування хворого ми надаємо медичний автомобіль підвищеного комфорту з необхідним обладнанням і лікарською бригадою. Ще до приземлення літака вас чекатимуть у готовності надати медичну допомогу.

Транспортування хворого з аеропорту

Транспортування хворого з аеропорту

Не варто вважати, що перевезення хворого з аеропорту після авіа перельоту проста справа, адже переліт пов’язаний не тільки з підвищеним нервовим напруженням але і з деякими незручностями в польоті пов’язаними з тим що хворий соромиться свого стану і змушений терпіти деякі фізіологічні незручності в салоні літака. Під час польоту в літаку відбувається зміна повітряного тиску що не може не позначитися на стані хворого навіть при супроводі хорошим лікарем.

Завдання зустрічає лікаря максимально стабілізувати хворого до і під час транспортування в автомобілі і забезпечити максимально можливий комфорт.

Хворого візьмуть прямо на нашу багатофункціональну медичну каталку з одноразовими простирадлами, закутати нашим сучасним теплою ковдрою і забезпечать максимально зручне положення.

Транспортування хворого з літака в медпункт аеровокзалу проводиться персоналом медпункту аеропорту безкоштовно і займає до 30 хвилин.

Бригада нашої медичної допомоги приймає хворого в медпункті.         .

Ми можемо надати машину, як з лежачою каталкою, так і з кріслом-каталкою.

Виїзд машини швидкої допомоги на льотне поле можливий тільки в крайніх – виняткових випадках і контролюється службою безпеки аеропорту.

Крісло-каталку і супроводжуючий персонал від медпункту до крісла літака надає медпункт.

Для транспортування лежачих хворих з літака в медпункт надається санітарний транспорт і медична бригада аеропорту.

Виїзд машини швидкої допомоги на льотне поле можливий тільки в крайніх – виняткових випадках і контролюється службою безпеки аеропорту.

Хворого бригада доставить до медичного закладу і передасть в приймальному покої персоналу лікарні, а при бажанні родичів може після реєстрації і огляді лікаря клініки доставити прямо в палату і перекласти з каталки в ліжко.

Доставимо хворого і за місцем проживання в квартиру або приватний будинок, піднімемо в ліфті або по сходах на носилках, модем перевезти відразу і в інше місто.

Можливе перевезення з аеропорту в медпункт залізничного вокзалу з подальшим занесенням в поїзд.

Перевезення пацієнтів в аэропорти “Бориспіль”, “Київ”.

Перевезення пацієнтів в аэропорти “Бориспіль”, “Київ”.

Перевезення хворих з хронічними хворобами по Києву та області

 

Google аналитика Медперевезення.