Медичне обслуговування заходів в Києві. Організатори корпоративів та змагань розуміють, що деякі учасники можуть погано перенести підвищене фізичне навантаження на різних конкурсах і змаганнях, отримати випадкову травму, постраждати від падінь, або від алкогольного отруєння, тому часто замовляють медичний супровід заходів.

Не рідко на корпоративах і при великому скупченні людей можна побачити що стоїть неподалік обладнаний медичний автомобіль з лікарською бригадою, постає питання що він там робить. Відповідь дуже проста – організатори заходів надійшли вельми грамотно і завбачливо адже на корпоративі збирається велика кількість людей знайомих між собою, вони влаштовують різні конкурси, танцюють, веселяться, дуріють і іноді трапляються падіння, травми, хтось не розрахував своїх сил, а хто забув що у нього був інфаркт. Веселощі це здорово, але щоб його не зіпсувала неприємна подія ми готові постійно чергувати поруч і не привертаючи уваги надавати медичну допомогу.

 

Медичне обслуговування заходів в Києві.

Медичне обслуговування заходів в Києві.

Завдання чергової медичної бригади заходів

Завдання чергової медичної бригади заходів полягає в наданні невідкладної допомоги всім хто звернувся і в екстреній госпіталізації.  Кваліфіковані лікарі готові надати допомогу, а автомобілі меддопомоги обладнані всім необхідним.   

Лікар на корпоратив може виїхати з мед укладкой першої допомоги без медичного транспорту, що буде коштувати значно дешевше. 

Успішне чергування медичних бригад відзначено відгуками  організаторів. 

Медичне обслуговування заходів в Києві.

Медичне обслуговування заходів в Києві.

Медичний транспорт.

Цікаві випадки в перевезенні хворих

Історія перевезень хворих в Києві

Медичні анекдоти

 

Google аналитика Медперевезення.