Медичне обслуговування заходів в Києві. Організатори корпоративів та змагань розуміють, що деякі учасники можуть погано перенести підвищене фізичне навантаження на різних конкурсах і змаганнях, отримати випадкову травму, постраждати від падінь, або від алкогольного отруєння, тому часто замовляють медичний супровід заходів.

Не рідко на корпоративах і при великому скупченні людей можна побачити що стоїть неподалік обладнаний медичний автомобіль з лікарською бригадою, постає питання що він там робить. Відповідь дуже проста – організатори заходу надійшли вельми грамотно і завбачливо адже на корпоративі збирається велика кількість людей знайомих між собою, вони влаштовують різні конкурси, танцюють, веселяться, дуріють і іноді трапляються падіння, травми, хтось не розрахував своїх сил, а хто забув що у нього був інфаркт. Веселощі це здорово, але щоб його не зіпсувала неприємна подія ми готові постійно чергувати поруч і не привертаючи уваги надавати медичну допомогу.

 

Завдання чергової медичної бригади полягає в наданні невідкладної допомоги всім хто звернувся і в екстреній госпіталізації.  Кваліфіковані лікарі готові надати допомогу, а автомобілі меддопомоги обладнані всім необхідним.   

Лікар на корпоратив може виїхати з мед укладкой першої допомоги без медичного транспорту, що буде коштувати значно дешевше. 

Успішне чергування медичних бригад відзначено відгуками  організаторів. 

Прийом замовлень на обслуговування щодня

 з 9-00 до 20-00 за телефонами:

 

096-825-80-82

096-426-43-10 

 

066-581-07-92

066-968-64-94

 

063-658-16-26

093-058-82-88

 

Медичний транспорт.

Цікаві випадки в перевезенні хворих

Історія перевезень хворих в Києві

Медичні анекдоти

 

Google аналитика