Перевезення хворих після лікування COVID-19 по Києву і області, при наявності негативного аналізу на COVID-19, здійснюється спеціалізованою бригадою, в яку входить лікар або фельдшер, на виділеному саме для таких хворих медичному транспорті. При необхідності надається транспорт з КИСНЕМ.

Хворого можна перевезти з однієї лікарні в іншу, на комп’ютерну томографію легень, з лікарні додому, між квартирами, з дачі в Київ.

 

Можливе перенесення хворого по сходах на носилках або в кріслі. Перевозити хворого будуть на автомобільній лежачої каталці яка входить і в вантажні ліфти будинків. В автомобілі тепло і підтримується комфортна для пацієнта температура. Виконуються всі передбачені заходи безпеки.    


У клініці зобов’язані підготувати і максимально стабілізувати стан хворого, так як при COVID-19 загострюються хронічні захворювання і можлива залишкова пневмонія. Фельдшер бригади завжди перевіряє стан пацієнта, а транспортування виконується з урахуванням індивідуального підходу до здоров’я хворого і рекомендацій лікаря.

При важкій пневмонії і негативному аналізі ПЛР на КОВІД хворих пневмонією госпіталізують до терапевтичного або в пульмонологічне відділення. При необхідності бригада візьме необхідне для підтримки дихання кількість кисню в балонах.

Потрібно розуміти, що навіть після негативного аналізу на COVID-19 в речах хворого ще деякий час зберігається вірус, особливо це враховується при перевезенні хворого з лікарні.

Виконавши перевезення хворого бригада обробляє дезінфікуючим розчином захисні костюми і салон автомобіля, потім знімає захисні костюми і поміщає їх в герметичні мішки для відходів.

У разі якщо бригада змушена заходити навіть на короткий час в небезпечну “Червону зону” то виконуються всі дії відповідно до перевезення хворого з COVID-19.

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-825-80-82

096-426-43-10 

 

066-581-07-92

066-968-64-94

 

063-658-16-26

093-058-82-88

Замовили перевезення хворого, що необхідно робити далі.

Перевезення хворих на COVID-19

Де вакцинуватися від COVID в Києві і області – адреси і телефони.

Перевезення хворих з Києва по Україні.

Перевезення хворих з лікарні – до лікарні з лікарем.

Перевезення хворих по Київській області