Перевезення хворих з хронічними хворобами по Києву та області, травмами або людей із проблемами опорно-рухового апарату та просто літніх людей. Здійснюємо кваліфіковане перевезення хворих по Києву та області з лікарні чи з дому. Завдяки відповідальному персоналу з великим досвідом перевезення та транспортування хворих з обмеженими можливостями на спеціальних автомобілях здійснюється досить швидко та комфортно.

Наші співробітники акуратно та дбайливо доправлять хворого до автомобіля та супроводжують до місця призначення.

Перевезення хворих з хронічними хворобами по Києву та області

Перевезення хворих з хронічними хворобами по Києву та області

Ви можете звернутися до нашої компанії і ми доставимо пацієнта з хронічними хворобами у потрібне місце та в строк від ліжка до ліжка, виконаємо транспортування в оздоровчі заклади, пансіонати, хоспіси, на дачу та реабілітаційні центри. Запропонуємо професійні санітарні та медичні бригади, у складі яких досвідчені фельдшери та лікарі.

Перевезення здійснюються спеціальним обладнаним транспортом від ліжка до ліжка, можливий підйом та спуск з поверхів по сходах. Кваліфіковані медичні бригади забезпечать безпечне та акуратне транспортування хворого, при необхідності нададуть медичну допомогу в дорозі.

 

Так само робимо транспортування хворих з хронічними хворобами на машині швидкої допомоги по Київській області, з Києва до інших міст і до Києва.

Детальніше про тарифи на сторінці СТОИМОСТЬ

 

Пансионат Life-House круглосутосный уход, хорошее питание, медсестра

Доставка больных из квартиры — в квартиру.

Перевозка больных в поезд или из поезда

Перевозки лежачих и сидячих инвалидов по Киеву

Транспортировка больного на дачу или из дачи

 

 

Google аналитика Медперевезення.