Психологічний стан хворого. Про що думає хворий і як йому допомогти, психологічна підготовка хворого до перевезення, що робити вдома.

З цього приводу є багато високонаукової літератури, з якою навряд чи ознайомлюватимуться родичі хворого. Але є простий спосіб зрозуміти психологічний стан інсультного хворого – спробуйте, прокинувшись вранці не як стати з ліжка і побігти в туалет, а змусити себе лежати далі кілька годин без телевізора. Уявіть собі, де що у вас перестала працювати одна рука і одна нога, на додаток до цього ви не можете вимовити жодного слова і відповідно когось покликати. Вам дуже хочеться в туалет, але ви не можете не тільки туди піти, а навіть сісти і звичайно ви не можете покликати нікого з родичів. Причому такий ваш стан триватиме ще багато днів. А тепер полежіть і добре подумайте.

Звичайно, вам важко доглядати за хворим, вам дуже неприємно відчувати запах і вид відходів життєдіяльності організму хворого. Дуже важко витримувати капризи хворого та спостерігати його депресію.

Але що робити в цьому випадку

Насамперед необхідно взяти себе в руки. У жодному разі не показувати свого роздратування.

Психологическое состояние больного. О чём думает больной и как ему помочь

Психологическое состояние больного. О чём думает больной и как ему помочь

Про що думає і як допомогти хворому

На психологічний стан хворого переважно впливають два чинники його стан і ставлення до нього оточуючих. Ця стаття розкриває стан хворого у трьох основних випадках.

Перший випадок це коли хворого готують до транспортування до лікарні

Другий випадок це коли хворий перебуває у лікарні

Третій випадок це коли хворого привезли додому і коли хворий перебуває вдома

 

Як можна допомогти хворому перенести цей складний етап хвороби

Як правило, проблеми з психологічним станом хворого починається в той момент, коли він відчув себе гірше і, можливо, захворів, відповідно у нього виникає емоційний дискомфорт. Хворі переносять цей емоційний стан у собі, не показуючи оточуючим, оскільки вони вважають, що їм не потрібна допомога оточуючих. Такий стан у хворого, як правило, триває недовго. Однак якщо ж ви змушені викликати швидку допомогу, то у хворого це асоціюється з двома позитивними емоціями до нього приїде бригада швидкої допомоги, яка полегшить страждання і негативною ця Бригада може відвезти до лікарні. Думка про можливу госпіталізацію викликає у хворого сильну емоційну напругу до того моменту, поки не буде прийнято рішення, повезуть його до лікарні або ж вважають, що надали достатню допомогу вдома і бригада поїде далі на виклики.

Що ж відбувається із хворим, якому бригада швидкої допомоги повідомляє, що пощастить його до лікарні? Більшість хворих не хочуть їхати до лікарні, навіть якщо там нададуть швидко необхідну допомогу. Чому це відбувається? По-перше, хворий лежить у відносному комфорті у себе вдома на звичному йому місці улюбленого ним ліжка вкритий ковдрою, а тут його незрозуміло як переноситимуть, незрозуміло як відбуватиметься перевезення, як прийматимуть у лікарні, незрозуміло куди покладуть, а там ще будуть робити уколи. У палаті будуть знаходитися сторонні люди, для хворого це вельми важкі випробування. Тому треба хворого наперед готувати до того, що його можуть відвезти до лікарні. І що це вкрай необхідно для його одужання. Нерідко хворі в останній момент, коли вже прийнято рішення про госпіталізацію, у них починається істерика, хворий відвертається до стінки, не дає до себе доторкнутися, лається, відбивається, відштовхує всіх хто намагається до нього наблизитися, так як примусова госпіталізація робиться тільки спеціальним. з психіатричної клініки, а в інших випадках з лікарем психіатром, який ставить попередній діагноз пов’язаний з розладом таких пацієнтів. Звичайна бригада ¦швидкої допомоги не має права насильно перевозити хворого за жодних обставин. Тобто, якщо хворий заперечує його перевезення до лікарні, це зробити неможливо. Для того, щоб не сталося такої ситуації, родичі повинні докласти максимум зусиль, щоб ще до приїзду швидкої допомоги переконати пацієнта, що перевезення просто необхідне. Якщо вирішить бригада швидкої допомоги про госпіталізацію, хворий повинен розуміти, що таке перевезення необхідне і він має бути згоден на перевезення. Переконуючи хворого, родичі повинні його запевнити, що постійно приходитимуть до нього в лікарню і сидітимуть при необхідності біля його ліжка цілодобово. Що приходитимуть щодня по черзі, що принесуть все необхідне до лікарні ще до приїзду швидкої допомоги. Бажано зібрати в лікарню всі необхідні речі, а також взяти приймач, фотографії онуків, кращі сімейні фотографії, телефон.

Бесплатная скорая медицинская помощь

Бесплатная скорая медицинская помощь

Перевозка больных по Киеву

Перевозка больных по Киеву, области, Украине

Перевезення хворих з лікарні додому, психологічний стан хворого

Перевезення хворих із лікарні додому завжди є радісною подією для хворого. Заздалегідь приготуйте вдома все, що необхідно. Про це ви можете прочитати за цим посиланням . Заздалегідь замовте транспортування хворих на певний час і скажіть хворому, коли приїде бригада, щоб його перевезти. Розкажіть хворому, що приїдуть його перевозити професіонали, які все зроблять акуратно і без болю. Не спізнюйтеся до приїзду бригади, хворий дуже хвилюватиметься. Якщо ж бригада вже зайшла в палату, щоб його забирати, а ви ще не доїхали до лікарні, до речі йому зовсім не потрібно чути обурені слова працівників бригади, перевезення хворих з приводу вашої відсутності в палаті, в той час як ви вже повинні були заздалегідь все підготувати, поговорити з лікарем, отримати виписку, рентгени та інше.

Вдома починається складний етап як для вас, так і для хворого. Вам доведеться багато його доглядати і витрачати багато часу на нього. Вам буде важко, треба розуміти, що він став тягарем для вас. Це велике навантаження, яке часто викликає нервові зриви у родичів, які волею не волею напрошуються проти хворого, ще більш погіршуючи його ¦психологічний стан. Якщо в лікарні хворий намагався всіма силами одужати, щоб опинитися вдома, то вдома якщо ж родичі не можуть стримувати себе, у хворого з’являється думка, як можна швидше померти. Це повністю суперечить бажанню, якнайшвидше одужати. Якщо ж у вас зовсім немає сил і можливостей нормально доглядати пацієнта, якщо ж ваші нерви вже на взводі, якщо ви постійно зриваєтесь на хворого, цілком можливо, що краще родича влаштувати в пансіонат, де за ним будуть ввічливо і акуратно доглядати, де він перебуватиме в компанії інших людей, які співчують йому, що, можливо, приведе його до найшвидшого одужання. Один із таких пансіонатів це сучасний пансіонат Лайф Хаус. Отримати інформацію про нього можна за цим посиланням

У цьому пансіонаті вам порекомендують недорогий варіант перевезення хворого зі спуском та підйомом на поверхи, сходами або ліфтом. Ну а якщо ж ви все ж таки продовжуєте самі доглядати за хворим, то природно Вам необхідно постійно тримати себе в руках, показувати хворому, що вам доглядати за ним цікаво і навіть приємно. На що він вам вкрай необхідний, що все буде добре, і надалі ви будете жити разом з ним навіть краще, ніж жили до його хвороб. Давайте хворому нескладні завдання з якими він цілком впорається, хваліть його постійно за найменші вдалі спроби зробити щось корисне, або спроби поліпшити свій стан, намагатися ходити, вставати та інше.

Якщо хворий з необережності перекидає собі в ліжко тарілку

Бувають випадки коли хворий необережно перекидає собі в ліжко тарілку з супом, якщо це трапляється один раз, то родичі переносять це з жалем. Якщо це повторюється кілька разів, то родичі починають дорікати хворого, лаяти його. Виникають скандали, але ніхто з них не думає, через що це відбувається. Можливо вина хворого не така велика, а досить всього змінити ситуацію. Тобто, якщо ж тарілка сповзає у хворого під час їжі, то її слід замінити на металеву миску, яку через магніт закріпити на столі біля хворого і питання буде вирішене. Більше він не зможе стягнути ложкою випадково тарілку собі в ліжко. Не поспішайте лаяти хворого, подумайте про те, що ви не передбачили, що не зробили для того, щоб та чи інша негативна ситуація не повторилася. Постарайтеся використати всю свою винахідливість та вміння, щоб зробити різні пристосування для хворого, це полегшить йому життя та спростить вам догляд за ним. Якщо ж у вас немає такої можливості, самим щось зробити, зверніться до своїх родичів, друзів, сусідів, які навряд чи вам відмовить у допомозі. Тим більше, що зробити найпростіші пристрої буде дуже нескладно. Можливо, що в магазинах медтехніка ви знайдете також необхідні вам пристосування. Тут вам може допомогти інтернет, де є величезна кількість різних пропозицій та порад, або ж продавці-консультанти магазинів.

Якщо ж у вас є інвалідне крісло, а пацієнт може сидіти, то дуже непоганим варіантом були б прогулянки з ним найближчим сквером, або парком, або хоча б у дворі будинку, бажано на цю прогулянку запросити всю сім’ю. Якщо ж пацієнт відчуватиме підтримку всієї сім’ї, це буде просто чудово, але й прогулянки удвох з пацієнтом будуть дуже значно знижувати нервове. Не намагайтеся робити цю прогулянку занадто довгою і втомливою для пацієнта, і не варто робити її коротким, у цьому випадку пацієнт може відчути, що ви просто відкриваєте коротку повинность. Найкраще, щоб пацієнт сказав вам скільки він хоче гуляти і коли йому захочеться повернутися додому, якщо він уже починає втомлюватись.

Далі величезне психологічне розвантаження може бути відпочинок на дачі, як для вас, так і для хворого, постарайтеся хворого влаштувати на першому поверсі, звідки його нескладно вивозити у двір на повітря, на природу. Повірте, що хворий, перебуваючи у дворі дачі, біля тих дерев, за якими він доглядав і поливав, принесе йому гарний настрій. А свіже повітря зцілюватиме його організм. Можливо ви вважаєте, що перевезення хворого на дачу буде для вас величезною проблемою, хочемо вас запевнити, що за таке перевезення може взятися одна з наших бригад, за помірну вартість. Бригада підніметься до вас у квартиру, подивиться хворого, спустить його в ліфті, або по сходах, довезе до вас на дачу в медичному автомобілі, обладнаному кріслом і лежачою каталкою. Ви зможете також взяти необхідну кількість речей хворого, його можуть супроводжувати два родичі.

Також одним із варіантів може бути, коли родич живе почергово у різних квартирах у родичів. Тобто кілька місяців за хворим доглядає одні родичі, після чого його перевозять на іншу квартиру, до інших родичів, де вони доглядають кілька місяців його. Таким чином, хворий бачить, що його люблять усі родичі, що він бажаємо в обох квартирах, і одночасно з цим, навантаження на родичів буде не таким великим, тому що вони знатимуть, що 4 місяці він поживе в одних після цього 4 місяці у інших. Таким чином вони зможуть відпочити та підготуватися до його зустрічі. Так знімається психологічна напруга, що наближає одужання хворого. Перевезення хворого в цьому випадку стане звичною справою і не викликатиме жодних проблем, тим більше, що ви знатимете бригаду, яка систематично його перевозить. Ви знатимете як вона працює,  що не викликатиме зайвої емоційної напруги.

 

2    Психологічний стан хворого

Як же можна допомогти хворому перенести цей складний етап хвороби

Однак, якщо ви змушені викликати швидку допомогу, це  асоціюється з двома речами. по-перше до нього приїде бригада швидкої допомоги, яка полегшить його стан, страждання або може відвезти до лікарні, що викликає у хворого сильну емоційну напругу. Як правило хворий перебуває в напрузі до того моменту, поки не буде прийнято рішення по везуть його до лікарні або задовольнятися, що швидка може надати йому допомогу вдома.

 

Для того, щоб не трапилося такої ситуації, родичі повинні докласти максимум зусиль, щоб ще до приїзду швидкої допомоги бригади, переконати хворого, що перевезення можливе в лікарню, якщо вирішить бригада швидкої допомоги. Це буде необхідністю і хворий з цим погодиться і не заперечуватиме.

Переконуючи хворого родичі повинні його запевнити, що постійно приходитимуть до нього в лікарню, сидітимуть при необхідності біля його ліжка цілодобово, що приходитимуть щодня по черзі, що принесуть все необхідне до лікарні, ще до приїзду швидкої допомоги. Бажано зібрати хворого до лікарні. Взяти всі необхідні речі, а також покласти улюблений приймач хворого, фотографії онуків, найкращі сімейні фотографії.

Перевезення по Києву та Київській області.

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Перевезення хворих з Києва по Україні.

 

google аналитика Медперевезення.