Виконаємо транспортування хворого на Рентген по Києву, Київській області, з області до Києва і назад, обладнаний медичний транспорт і мінімальні тарифи. У разі перелому та інших травм вам запропонуємо спеціалізовану травматологічну бригаду в інших випадках – санітарну бригаду.

 

Бригада приїде до вас додому в режимі медичне таксі – медтаксі на медичному обладнаному мікроавтобусі, подивиться хворого, професійно акуратно і дбайливо перекладе хворого, при показаннях накладе медичні іммобилизаційні шини та спеціальні підставки, перевезе на рентген, буде супроводжувати і перекладати на дослідженні, на консультації та при маніпуляціях з гіпсом, а після доставить назад в квартиру в ліжко.

Перенесення хворого по сходах проводиться на спеціальних каркасних носилках, вантажному ліфті на медичній каталці, в пасажирському ліфті на каталці-трансформері або на інвалідному кріслі. В можливий БЕЗКОШТОВНИЙ спуск і підйом хворого на поверхи.

Транспорт має зручні салони укомплектовані лежачою м’якою каталкою, кріслом-гойдалкою, кріслом для перенесення, різними носилками і всім необхідним для транспортування пацієнтів лежачи і сидячи. Хворого покладуть на чисту і теплу постіль, огорнуть теплою ковдрою в підковдрі, підкладуть подушку і подушечки, при перенесенні захистять від снігу і дощу.

До складу бригад, в залежності від поставлених завдань, можуть входити – лікар, фельдшер, санітари. При необхідності хворому нададуть медичну допомогу в дорозі.

В усіх машинах тепло.

Завжди пропонуємо помірні тарифи і можливий БЕЗКОШТОВНИЙ підйом / спуск на поверхи. Тарифи.

 

Прийом замовлень на транспортування щодня

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-825-80-82

096-426-43-10 

 

066-581-07-92

066-968-64-94

 

063-658-16-26

093-058-82-88

Підготуйтеся до приїзду бригади.

  • Приготуйте щоб взяти з собою колишні рентгенівські знімки і паспорт хворого
  • Звільніть проходи, максимально відкрийте внутрішні двері.
  • До приїзду бригади помийте хворого в районі тазу і одягніть чистий памперс !!! Обробіть пролежні і рани! Бригада має право відмовитися від перевезення недоглянутого хворого.
  • Хворий повинен лежати!
  • В день перевезення хворому не давайте багато їжі і рідини.
  • Одягніть на хворого чисте і просторе нижню білизну, шкарпетки.
  • При транспортуванні з використанням інвалідного крісла можна надіти спортивний костюм,
  • Не слід одягати на хворого: Піджак, сорочку, краватку, брюки, джинси, спідницю, колготки, туфлі, чоботи, пальто, куртку, окуляри, шпильки, прикраси.

Вчимося ходити вдома

Протезування перелому шийки стегна в Києві

Реабілітація хворих після переломів і травм

Перевезення хворих з переломами спеціалізована

Транспортування хворих на госпіталізацію по Києву.

Перевезення лежачих хворих і підйом на поверхи.

Перевезення хворих по Київській області

Перевезення хворих з квартири – в квартиру.

Перевезення хворих на обстеження Київ – МРТ, КТ, УЗД.