Тут найчастіші питання які задаються та відповіді на них фахівця.

Перевезення може бути здійснене тільки при ВІДСУТНОСТІ ОЗНАК ОРВІ ЯК У ТОГО КОГО ХОЧУТЬ ПЕРЕВЕЗТИ ТАК І В ЙОГО РОДИЧІВ, на всіх повинні бути одягнені медичні маски.

Хворих з атиповою пневмонією і іншими інфекційними та вірусними захворюваннями ми не перевозимо.

За скільки часу необхідно зробити замовлення на транспортування?
– Бажано замовлення зробити заздалегідь, це дозволить підібрати найбільш зручне для Вас час поїздки, або в крайньому випадку за годину – півтори.

В машинах тепло? – Автомобілі обладнані посиленим опаленням салону і кабіни, так само автономним обігрівачем на випадок тривалих зупинок.

Чи можна викликати транспорт для госпіталізації хворого до медичного стаціонару? – Транспортування хворого з дому в медіцінскоге установа можлива при наявності домовленості між родичами і завідувачем медстаціонар про проведення госпіталізації та при стабільному стані хворого.

Можливе перевезення хворого з лікарні додому з підйомом на поверх? – Так.

Чи потрібен при перевезенні лежачого хворого супроводжуючий? – При транспортуванні хворого обов’язково, щоб разом з хворим їхав супроводжуючий родич. Для супроводжуючого в салонах автомобілів передбачені спеціальні місця.

Чи укомплектована транспортна бригада необхідним інвентарем у разі нестандартних умов транспортування? – З метою транспортування наші співробітники використовують як стандартні, для медичного спецтранспорту, жорсткі носилки з подушкою і ковдрою, так і носилки-човник, вакуумні носилки, при необхідності використовуються м’які носилки, каталка – трансформер, крісло для перенесення сидячих пацієнтів, крісло інвалідне, носилки – ківш і інший спеціалізований інвентар.

За скільки часу необхідно зробити замовлення на транспортування? – Замовлення усуги бажано зробити заздалегідь, це дозволить підібрати найбільш зручне для Вас час поїздки, або в крайньому випадку за годину.

Скаку часу вважати початок транспортування? – Час початку транспортування обчислюється з моменту прибуття санітарного транспорту. Санітарний транспорт повинні зустріти.

Як підготувати хворого до перевезення? – Не нервуйте хворого, не з’ясовуйте відносин, не скандальте, не лайте хворого – ваші дурні дії можуть погіршити стан хворого і зірвати перевезення. Приділіть хворому більше часу, догляду, уваги, людинолюбства. Дуже важливо щоб хворий був згоден і хотів щоб його перевозили. Поясніть хворому, що перевезення необхідна для поліпшення лікування, догляду за ним і швидкого одужання. В день перевезення, бажано хворому не давати багато їжі і рідини, обробити пролежні і рани, змінити бинти.

Що необхідно зробити перед перевезенням? – Спорожнити сечовий міхур хворого. Помити хворого в області таза. Одягнути йому ЧИСТИЙ памперс !!! Памперси для дорослих продаються в будь-якій аптеці. Максимально стабілізувати стан хворого. Попросити поміряти хворому тиск і температуру.

Чи можлива перевезення лежачого хворого на дослідження? – Так. Наша машина відвезе пацієнта на діагностику, почекає закінчення дослідження і транспортує його додому.

Чи можна замовити перевезення хворого в аеропорт або на вокзал? – Можна, можливо. Наша медична бригада може зняти лежачого хворого з поїзда або літака, перевезти і допомогти в госпіталізації або доставити за місцем проживання.

Чи може ваша бригада виїхати в Київську область і надати допомогу на дому? – Так. Ми можемо виїхати в область і надати необхідну медичну допомогу на місці і перевезти хворого в стаціонар для подальшого лікування.

Який звичайний склад медичної бригади? – Як правило, бригада складається з двох чоловік, в залежності від стану пацієнта виїжджає лікар, фельдшер, санітар, водій. Якщо хворий великої ваги бригада може складатися з 3 – 4 чоловік.

Чи може бригада накласти гіпс? – Ні, гіпс накладається тільки в умовах стаціонару або травмпункту лікарем травматологом після Рентгенівського дослідження. Ми можемо накласти тільки транспортні шини на час транспортування хворого.

Чи може бригада накласти шини на місце перелому і відвезти в лікарню? – Звичайно. Більшість автомобілів оснащені імобілізаціоннимі (транспортними) шинами і до складу бригад входять досвідчені медики.

Чи можна перевезти людини з переломом ноги в Київ на операцію. – Так.

Хочемо замовити перевезення хворого з Києва в Одесу. – Дзвоніть за телефонами вказаними на нашому сайті, у Вас приймуть замовлення і надішлють автомобіль з профільної бригадою.

Чи можливе використання шин при перевезенні зі стаціонару? – Рішення про застосування імобілізаціонних (транспортних) шин приймається за медичними показаннями спільно лікарем стаціонару і медиком бригади.

Хворому наклали складний гіпс, як його підняти по сходах і занести в квартиру? – Такі завдання виконують наші спеціалізовані бригади можливо в бригаді буде фельдшер або лікар.

 

Прийом замовлень на транспортування щодня 

з 7-30 до 21-30 за телефонами:

 

096-426-43-10

096-825-80-82

 

066-968-64-94

066-581-07-92

 

063-658-16-26

093-058-82-88