РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ

Рекомендуємо! Спеціалізований реабілітаційний центр Life-House для стаціонарних пацієнтів і амбулаторного прийому. Тут на благо якнайшвидшого одужання трудиться група досвідчених фахівців – невропатолог, лікар ФРМ, логопед, ерготерапевт, фізичний терапевт. Ведеться необхідну дозвільну документацію. Приміщення оснащені необхідним обладнанням для реабілітації. Кваліфікована допомога – запорука успіху.

Посилання на РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ в Life-House

 

 

В пансіонаті Life-House працюють фахівці з реабілітації після перелому шийки стегна для тих, хто зіткнувся з цією проблемою.

Посилання РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ПЕРЕЛОМУ ШИЙКИ СТЕГНА в Life-House

Посилання ПАНСІОНАТ Life-House

Телефони РЦ «Life-House»

+38 (067) 103-11-33

+38 (068) 420-83-87

 

Вам не потрібно турбуватися про те як транспортувати хворого в Life-House бо це завдання без проблем і акуратно вирішать санітарні та фельдшерські бригади. Бригада приїжджає, дивиться хворого, при необхідності накладає транспортні шини, перекладає на носилки або каталку, вкриває і закутує, переносять по сходах або спускають в ліфті, везуть в спеціалізованому санітарному або медичному автомобілі, піднімають на поверхи і перекладають в ліжко. Перенесення і перевезення хворого проводиться акуратно. Медперевозка